Oct 12

2 شرور سابقه‌دار که با ربودن یک زن همراه ۳ فرزندش او را در یک باغ متروکه زندانی کرده بودند در عملیات ویژه پلیس امنیت کرمانشاه دستگیر شدند.ماموران با ورود به اتاقکی در باغ متروکه، زن جوان و فرزندانش را در حالی که دست و پایشان بسته شده بود، نجات دادند.به گزارش «جام‌جم»، رسیدگی به این پرونده چند روز پیش با شکایت مردی مبنی بر گم شدن اعضای خانواده‌اش در دستور کار ماموران اطلاعات ـ امنیت عمومی استان کرمانشاه قرار گرفت.شاکی به پلیس گفت: با همسرم اختلاف پیدا کردم و پس از مشاجره او همراه ۳ فرزند خردسالم خانه را ترک کرد و جستجوهایم برای یافتن او بی‌نتیجه مانده است. در پی این شکایت، مشخصات زن گمشده و ۳ فرزندش در اختیار گشت‌های انتظامی قرار گرفت و ماموران اطلاعات ـ امنیت عمومی نیز جستجو در این رابطه را آغاز کردند.

 

در مرحله بعدی تحقیقات ماموران متوجه شدند، زن گمشده با یک زن آرایشگر دوست بوده و آخرین‌بار نیز با وی ملاقات داشته است.بنابر این زن آرایشگر به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب قرار گرفت و برای تحقیقات به پلیس اطلاعات ـ‌ امنیت عمومی احضار شد.

با حضور این زن در مرکز پلیس وی بازجویی شد و گفت: از سرنوشت زن گمشده و ۳ فرزندش بی‌خبر هستم. روز حادثه او سراسیمه به آرایشگاهم آمد و گفت که با شوهرش دعوا کرده و دیگر حاضر به ادامه زندگی با او نیست و از من خواست برایش خانه اجاره‌ای تهیه کنم.وی افزود: چند ساعت بعد مردی که با من در ارتباط است به ملاقاتم آمد و با پی بردن به وضعیت زندگی این زن، آنها را سوار خودرواش کرد تا برای دیدن خانه‌ اجاره‌ای‌ یکی از اقوامش به جنوب شهر ببرد.زن آرایشگر افزود: بعد از آن از دوستم بی‌خبر هستم و از مردی که با من در ارتباط است، خبری ندارم.با اطلاعات به دست آمده از زن آرایشگر و چهره‌نگاری رایانه‌ای مردی که با زن گمشده محل را ترک کرده بود وی تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.با شروع تحقیقات و استعلام از سامانه پلیس معلوم شد، تصویر رایانه‌ای متهم فراری با یک مجرم سابقه‌دار که در زمینه خرید و فروش موادمخدر و سلاح، شرارت و زورگیری فعالیت دارد، مطابقت دارد.بنابر این پاتوق‌های احتمالی وی تحت نظر گرفته شد تا این‌که ماموران پی بردند او به یک باغ متروکه در حومه شهر رفت و آمد می‌کند.

با به دست آمدن این سرنخ و هماهنگی با بازپرس کرمی، رئیس شعبه سوم دادسرای کرمانشاه، ماموران عازم باغ متروکه شدند. با ورود ماموران به محل آنها با شنیدن صدای گریه از درون یک اتاقک انتهای باغ متروکه و شکستن در قفل شده مشاهده کردند دست و پای زن گمشده و ۳ فرزندش با طناب بسته شده و آنها در این محل زندانی شده‌اند.ماموران با باز کردن طناب هر ۴ نفر آنها را نجات دادند و برای تحقیقات به پلیس اطلاعات ـ امنیت عمومی کرمانشاه منتقل شدند.با تحقیق از این افراد معلوم شد آنها از سوی مرد مورد علاقه زن آرایشگر ربوده شده و از ۱۰ روز پیش در این محل زندانی بوده‌اند.در مرحله بعدی تحقیقات زن ربوده شده راز حادثه تلخی را که برایش رقم خورده بود فاش کرد و گفت: روز حادثه مرد مورد علاقه‌ زن آرایشگر به بهانه این که می‌خواهد خانه اجاره‌ای یکی از اقوامش را به ما نشان دهد، سوار خودرو‌یش کرد و در میانه راه مردی که دوستش بود به او ملحق شد.

شاکی اضافه کرد: به رفتار آنها ظنین شده و خواستم خودرو را در حاشیه جاده متوقف و ما را پیاده کند، اما بی‌فایده بود. راننده و همراهش با چاقو من و فرزندانم را به مرگ تهدید کردند و ما را بشدت کتک زدند و سپس ما را به اتاقک باغ متروکه انتقال دادند.زن شاکی افزود: آنها دست و پای من و ۳ فرزندم را با طناب بسته بودند. گریه و التماس‌هایمان برای رهایی بی‌فایده بود. مرد راننده و همراهش مرا مقابل چشمان فرزندانم مورد آزار و اذیت قرار داده و از من فیلم غیراخلاقی تهیه کردند.وی با اشاره به اسارت ۱۰ روزه در باغ متروکه گفت: من و فرزندانم ۱۰ روز در دام مردان هوسران اسیر بودیم.در پی اظهارات شاکی، ۳ فرزندش نیز در بازجویی‌های پلیسی اظهارات مشابهی را بیان کردند. با اطلاعات به دست آمده از ۴ عضو ربوده شده یک خانواده کرمانشاهی، عملیات گسترده پلیس ادامه پیدا کرد تا این که ماموران با شناسایی شرور فراری در یک قهوه‌خانه او را محاصره کردند و متهم پیش از فرار دستگیر شد.با انتقال متهم به مرکز پلیس وی به ربودن زن شاکی و ۳ فرزندش، شکنجه دادن آنها و آزار و اذیت آن زن مقابل چشمان فرزندانش و تهیه فیلم غیراخلاقی از او با همدستی پسرعمویش اعتراف کرد.در مرحله بعدی تحقیقات ماموران دومین متهم فراری را در مخفیگاهش که خانه‌ای حومه شهر بود، دستگیر کردند.این متهم نیز با اعتراف به همدستی با نخستین متهم همراه وی روانه زندان شد.در بازرسی از مخفیگاه وی فیلم سیاه ۱۰ دقیقه‌ای که متهمان از زن شاکی تهیه کرده بودند ، کشف و ضبط شد. بنابر این گزارش، با اعتراف متهمان و پایان یافتن تحقیقات، پرونده آنها بزودی با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال می‌شود تا مجازات شوند.

نوشته ای از admin \\ tags: , , , ,

نوشتن دیدگاه

شما باید برای ارسال نظر وارد سایت شده باشید سپس نظر خود را ارسال نمایید .

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد