کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

سریال دستان سبز با حضور محسن افشانی

۷۰درصد از تدوین مجموعه تلویزیونی “دستان سبز” به کارگردانی “قدرت الله صلح میرزایی”به پایان رسیده است

این مجموعه به مشکلات و مسائلی که پیش روی افراد نابغه و خانواده‌های آنهاست می‌پردازد و داستان اصلی آن درباره یک نابغه ریاضی است ،پویا جوان نخبه والمپیادی که به سبب مسایلی که اتفاق می افتد دچار بحران خانوادگی شده و با تاثیر از شخصیتهای اطراف خود و با کمک خانواده ومعلم پرورشی مدرسه وهمکلاسیهای خود در مسیر رسیدن به نقطه اوج المپیاد جهانی با مسائل تلخ و شیرین بسیاری مواجه میگردد.

“دستان سبز” در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای با داستانی از شعله شریعتی ساخته می شود و بازیگرانی نظیر عبدالرضا اکبری، فریبا کوثری، کامران تفتی، فریبا نادری، مریم سلطانی، کاوه خداشناس، سمانه پاکدل، شهنام شهابی، ناصر لقایی،بابک انصاری ،محسن افشانی و … در آن ایفای نقش می کنند.

این سریال اولین تجربه صلح میرزایی در تلویزیون است. او پیش از این کارگردانی فیلم های سینمایی نظیر علف‌های هرز، حامی، شاخه گلی برای عروس، دلداده و … را بر عهده داشته است،این سریال لوکیشن های متعدد در تهران ولواسانات دارد.

اسامی عوامل سریال به شرح ذیل است:مدیربرنامه ریزی: الهه پورجعفر-دستیاراول کارگردان: سید مهدی فرخ پور-مدیرتصویربرداری:مسعود کرانی – صدابردار:بابک اخوان – طراح چهره و گریم: مهری شیرازی – طراح صحنه و لباس: افسانه صمدزاده – تدوین: حسین غضنفری – مدیرتولید: احمد کشوری–عکاس:بابک برزویه.

 

یک نظر بگذارید

شما باید وارد شده باشیدتا بتوانید نظر بگذارید