کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

متن


خردمند، شاپور قریب، جمشید لایق و عباس شباویز در بیمارستان

نیکو خردمند، شاپور قریب، جمشید لایق و عباس شباویز از هنرمندان پیشکسوتی هستند که این روزها در بستر بیماری به سر می برند. نیکو خردمند بازیگر سینمای ایران همچنان در یک کلینیک پزشکی بستری است.او چندی پیش دچار سکته مغزی شده و دکتر معالجشان هنوز اجازه مرخصی نداده، اما به گفته آهو خردمند خواهر او حالش رو به بهبودی است.
شاپور قریب کارگردان پیشکسوت سینمای ایران هم که در پرونده کاریش ساخت اثر ماندگار «هفت تیرهای چوبی» مشاهده می‌شود چندی پیش دچار سکته مغزی شده و این روزها در خانه‌اش بستری است و بنا به گفته همسرش حال مساعدی ندارد.
جمشید لایق بازیگر باسابقه‌ی تئاتر، سینما و تلویزیون که از دوشنبه ۲۷ مهر در بخش سی.سی.یو بیمارستان «قلب» تهران بستری است، هم‌چنان دراین بخش به‌ سر می‌برد و بنا به گفته همسرش در حال حاضر شرایط بهتری نسبت به هفته‌ی گذشته دارد اما همچنان در بخش‌ سی‌سی‌یو بستری است.
عباس شباویز تهیه کننده قدیمی سینما هم که بسیاری از کارگردانان مطرح سینمای ایران کارشان را با او آغاز کرده‌اند، این روزها به دلیل مشکلات قلبی و لخته شدن خون در پایش و بیماری سرطانی که از گذشته دارد در بیمارستان «مهراد» بستری شده و در حالت نیمه هوشیاری به سر می‌برد و روز دوشنبه عباس کیارستمی که کار حرفه‌ایش را با ساخت تیتراژ فیلم «قیصر» به تهیه کنندگی او آغاز کرد به عیادتش رفت.
با توجه به جایگاه این هنرمندان در سینمای ایران جا دارد، مسئولان پیگیر وضعیت این هنرمندان باشند.
 
منبع : ایسنا

یک پاسخ به “خردمند، شاپور قریب، جمشید لایق و عباس شباویز در بیمارستان”