کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

اخراجی ها سه – اخراجی ها ۳

سایت دمساز – رضا رویگری در فیلم سینمایی «اخراجی‌‌ها ۳» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی ایفای نقش می‌کند.علی دهکردی قرار بود در اخراجی‌ها۱ نقش سید مرتضی و یا رسولی را بازی کند که به علت تداخل کاری‌اش با سریال مناسبتی نتوانست به اخراجی‌ها برسد اما در اخراجی‌ها ۳ ایفای نقش خواهد کرد.
رضا رویگری یکی از بازیگران جدید اخراجی‌هاست. «قاسم زارع» در نقش کمالی، فرمانده منضبط در «اخراجی‌ها ۳» از اسارت برگشته است. ابوالفضل همراه نقش عباس پسر میرزا را به عهده داشت. او هم در این قسمت از فیلم بازی می‌کند.

سیدجواد هاشمی، فخرالدین صدیق‌شریف، ماشاء‌الله شاهمرادی‌زاده، امیر شجاعی، قاسم زارع، مریم سلطانی، امین حیایی، رضا رویگری، محمدرضا شریفی‌نیا، علی دهکردی، بهنوش بختیاری، مریم‌ کاویانی، سیروس کهوری‌نژاد، محمود مقامی، سپند امیرسلیمانی، حسام‌ نواب‌صفوی، رز رضوی و ابوالفضل همراه از جمله بازیگران اخراجی‌ها۳ هستند.

در پروژه سینمایی «اخراجی‌ها۳» بیش از ۴۰ بازیگر مطرح حضور خواهند داشت که به طور متوسط و در سکانس‌های متفاوت بین ۱۰۰ تا ۲ هزار هنرور نیز در غالب ۱۰۰ گروه بازیگری مقابل دوربین قرار خواهند گرفت که در نوع خود امری بی‌سابقه در سینمای ایران به حساب می‌آید. طولانی‌شدن مراحل پیش‌تولید این پروژه سینمایی به دلیل پروداکشن وسیع آن است.

تاکنون محمد‌حسین جعفریان و خلیل جوادی ترانه‌هایی را برای ساخت تیتراژ «اخراجی‌ها۳» سروده‌اند که با تکمیل فهرست بازیگران در هفته آینده پیش‌بینی می‌شود آخرین فیلم از سه‌گانه «اخراجی‌ها» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی «مسعود ده‌نمکی» اوایل آذرماه در تهران کلید بخورد.

«اخراجی‌ها۳» به مسایل بعد از جنگ تحمیلی می‌پردازد و به نوعی یک طنز سیاسی به حساب می‌آید. برخلاف دو فیلم قبلی برخی از رسانه‌ها پیش از ساخت اقدام به حاشیه‌سازی در خصوص این فیلم کرده‌اند که یکی از این موارد توزیع گسترده قسمت‌های حذف شده «اخراجی‌ها۱» با عنوان «اخراجی‌ها۳» در شبکه قاچاق بود.

 

یک نظر بگذارید

شما باید وارد شده باشیدتا بتوانید نظر بگذارید