آبان ۱۵

 

«پاداش» به کارگردانی کمال تبریزی در ۱۰۲ دقیقه آماده‌ی اکران شده و در انتظار دریافت پروانه‌ی نمایش است. مهدی کریمی تهیه‌کننده این فیلم گفت: در صورت اخذ پروانه نمایش در یک فرصت مناسب فیلم را اکران خواهیم کرد. وی احتمال حضور این فیلم را در جشنواره‌ی فیلم فجر رد نکرد و اظهار داشت: به هرحال جمعی از عوامل برای این فیلم خوب زحمت کشیده‌اند و جشنواره‌ی مکانی برای تحلیل و ارزیابی کار افراد است.
کریمی درباره‌ی وضعیت فیلم «اشکان انگشتر متبرک و چند داستان دیگر» نیز گفت: در اواخر دوره‌ی معاونت سینمایی جعفری‌جلوه نامه‌ای نوشته‌ایم وخواستیم این فیلم جزو فیلم‌های فرهنگی اکران شود و درحال حاضر هم اگر اجازه‌ی اکران دهند، آن را تبدیل به ۳۵ میلمتری خواهیم کرد و اکران می‌کنیم.
مدیر کل اداره‌ی نظارت و ارزشیابی ارشاد گفت: هنوز شورای پروانه نمایش گزارشی از وضعیت فیلم«پاداش» به من ارائه نکرده است. علیرضا سجاد‌پور درباره‌ی وضعیت فیلم «پاداش» به کارگردانی کمال تبریزی اظهار امیدواری کرد: به‌زودی وضعیت نمایش این فیلم مشخص شود.
 
منبع : ایسنا

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
  • RSS

نوشته ای از admin \\ tags: , ,

نوشتن دیدگاه

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد