کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

جزئیات طرح هدفمندی یارانه ها

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، بهروز مرادی مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها گفت: یارانه نقدی خانوارهای متقاضی در استان های آذربایجان شرقی و همدان تا ساعت ۲۴ امشب به حساب سرپرستان آنها واریز خواهد شد تا تعداد استان‌هایی که مبلغ هشتاد و یک هزار تومان علی الحساب را به ازای هر نفر دریافت کرده‌اند به ۱۲ استان برسد.

وی اظهار داشت: تاکنون این مبلغ به ازای هر نفر به حساب سرپرستان خانوار متقاضی دریافت نقدی یارانه در استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، ایلام، گیلان، سیستان و بلوچستان، قزوین، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد و گلستان واریز شده است.

مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها با بیان این مطلب افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در یک هفته گذشته مبلغ نقدی یارانه علی الحساب به ازای هر نفر بدون هیچ مشکلی به حساب سرپرستان خانوار ۱۰ استان اعلامی واریز شده است و تا آخرین ساعات امشب نیز با اضافه شدن استان های آذربایجان شرقی و همدان این تعداد به ۱۲ استان خواهد رسید.

بهروز مرادی از واریز یارانه نقدی سرپرستان خانوار ۱۸ استان دیگر براساس جدول زمانبندی طراحی شده خبر داد و تصریح کرد: سرپرستان خانوارهای متقاضی دریافت یارانه نقدی استان های بعدی هم می توانند پس از اعلام رسمی زمان واریز، مبلغ هشتاد و یک هزار تومان را به ازای هر نفر ازاعضای خانواده خود در حساب هایشان مشاهده کنند.

مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها به گفت‏وگوی مستقیم شنبه‎شب رئیس جمهور با مردم اشاره کرد وگفت: توصیه می کنم مردم شنبه‎شب حتماً این گفت‏وگو را پیگیری کنند تا به صورت دقیق ازجزئیات دیگر مراحل اجرایی این طرح بزرگ ملی آگاه شوند.

بهروز مرادی از برنامه ریزی دقیق رسانه‌ای برای اطلاع‌رسانی بهتر و بیشتر در خصوص اجرای این طرح بزرگ اقتصادی خبر داد و افزود: به امید خدا از هفته آینده مسئولان مرتبط با تلاش و نظم بیشتر در عرصه رسانه‌ای کشور به اطلاع رسانی بیشتر و مؤثرتر دراین زمینه خواهند پرداخت.

http://www.nosh.ir/wp-content/uploads/2013/08/00000000000.jpg

نظرات بسته است