کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

متن


شخص رئیس جمهور از زمان اجرای هدفمند‌ کردن یارانه ها با خبر است

فارس: فرماندار شاهرود گفت:‌ هیچ‌کس جز شخص رئیس جمهور از زمان دقیق اجرای هدفمند‌ کردن یارانه‌ها با خبر نیست.

مهدی بندرآبادی ظهر امروز در جلسه هدفمندکردن یارانه‌ها که در فرمانداری شاهرود برگزار شد، اظهار داشت: هیچ‌کس جز شخص رئیس جمهور از زمان دقیق اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها با خبر نبوده و کسی هم منکر اینکه این کار باید انجام شود، نیست.

فرماندار شهرستان شاهرود خاطرنشان کرد: این طرح یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دولت در اجرای بسته سیاستی تحول اقتصادی است که سه سال و نیم پیش در دستور کار دولت و مجلس قرار گرفت.

وی ادامه داد: این طرح بعد از مرحله تصویب به مرحله اجرایی رسیده است و هیچ کس هم جز شخص احمدی‌نژاد از زمان دقیق اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها با خبر نیست.

فرماندار شهرستان شاهرود اضافه کرد: این حرکت رئیس جمهور نشانه هوش و درایت وی بوده و به دلیل جلوگیری از احتکار و گران‌فروشی است که احمدی‌نژاد زمان دقیق اجرای این طرح را اعلام نکرده است.

وی همچنین به واریز یارانه‌ها به حساب‌های شماری از مردم اشاره کرد و گفت: همانطور که شاهد بودیم با اعلام زمان واریز یارانه‌ها به حساب خانواده‌ها، قیمت اجناس مختلف تا حدودی افزایش یافت و از جمله کالاهایی که دچار تغییر قیمت شد می‌توان به روغن، قند و شکر اشاره کرد.

فرماندار شهرستان شاهرود تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح، دستگاه‌های متعدد بسته‌های حمایتی را برای اجرای صحیح هدفمندی یارانه‌ها تعریف کردند و این دستگاه‌ها تکالیفی را در زمان اجرای این طرح بر عهده دارند که باید به بهترین شکل آن را انجام دهند.

وی افزود: با توجه به روحیه احمدی‌نژاد و شناختی که این مدت از وی به دست آورده‌ایم، به طور یقین کاری در مورد این طرح انجام می‌دهد که همه را شگفت‌زده خواهد کرد.

بندرآبادی ادامه داد: این طرح به سمت حمایت از نیازمندان واقعی جامعه هدایت می‌شود.

فرماندار شهرستان شاهرود افزود: همه دستگاه‌های اجرایی بحث نخست کارشان باید اجرای هدفمندکردن یارانه‌ها باشد تا از هرگونه آسیب و خطری به جامعه در راستای اجرای این طرح جلوگیری شود.

یک نظر بگذارید

شما باید وارد شده باشیدتا بتوانید نظر بگذارید