کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

کنایه علیرضا افتخاری به محمد رضا شجریان

علیرضا افتخاری ضمن تکذیب خروجش از کشور، عنوان کرد من با این انقلاب و مردم “علیرضا افتخاری ” شدم و هرگز به آنها پشت نخواهم کرد. وی تاکید کرد که کسی حق ندارد بگوید اثر من از رسانه ملی پخش نشود.

به گزارش روزنامه وطن امروز علیرضا افتخاری با تکذیب شایعه خروجش از ایران، گفت: «تمام وجود و زندگی‌ام مال مردم است و هرگز این گوهر ارزشمند را با چیز دیگری عوض نمی‌کنم. کسانی که هر روز اخبار کذبی درباره من و خروجم از کشور منتشر می‌کنند یا حسودند یا به اجانب تعلق خاطر دارند.»

وی عنوان کرد که اگر قرار بود وطنم را ترک کنم، چرا در شرایط فعلی این کار را کنم؟ اکنون به واسطه این انقلاب، لطف مردم و عنایت خداوند، به چنین جایگاهی رسیده‌ام و هرگز این توفیق الهی را با چیز دیگری عوض نمی‌کنم.

افتخاری معتقد است هنرمند هرچه دارد از مردم است و نباید وقتی به شهرتی رسید فراموش کند که از کجا به اینجا رسیده و خاستگاهش کجاست.

این استاد اواز گفت: «کسی حق ندارد بگوید اثر من از رسانه ملی پخش نشود. اگر کسی مایل به پخش اثرش نیست، خودش در یکی از شبکه‌های تلویزیون رو در رو به مردم بگوید که دوست ندارد اثرش را مردم بشنوند.»

وی تصریح کرد البته این یک شرط هم دارد و اینکه مدعی، آن چه در این ۳۰ سال به واسطه انقلاب و مردم به دست آورده، به آنها پس دهد.

گردآوری : گروه اینترنتی نیک صالحی

 

نظرات بسته است