کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

مایکل جکسون و اسلام

«جیرمن جکسون» برادر «مایکل جکسون» خواننده سرشناس آمریکایی طی اظهاراتی در مورد دین برادر خود گفت: برخی حرف و حدیث‌ ها در مورد دین برادرم وجود دارد.
باید بگویم «مایکل» هنوز مسلمان نشده بود اما با مسلمان شدن هیچ مخالفتی نداشت و احتمال مسلمان شدنش هم خیلی نزدیک بود.

«جیرمن جکسون» که با رادیو BBC گفتگو می‌ کرد ، در ادامه افزود: «مایکل» خیلی به دین اسلامی و مسلمانان اعتماد داشت از همین رو تمام محافظانی که برای خود انتخاب کرده بود مسلمان بودند و همه می‌ دانند که محافظان باید افرادی مورد اعتماد و مطمئن باشند تا به فرد آسیب نرسانند.

برادر خواننده سرشناس پاپ که خود یک تازه مسلمان شده است ، همچنین گفت: «مایکل» کتاب‌ های اسلامی زیادی را مطالعه کرده بود ، بیشتر این کتاب‌ ها از بحرین و عربستان سعودی به دست وی رسیده بود ، او در زمینه مطالعه کتب اسلامی ، خواننده خوب و ماهری بود.

«جیرمن جکسون» افزود: به نظر من برادرم اگر به دین مبین اسلام می‌ گروید ، به این زودی‌ ها از دنیا نمی‌ رفت ، دلایل زیادی برای این حرفم دارم که مهمترین آن پذیرفتن دین اسلامی بود زیرا اسلام دین بسیار واضحی است و به تمام پرسش‌ های انسان پاسخ می‌ دهد ، مثلا تو کی هستی و اطرافیان تو در این دنیا چه کسانی هستند و غیره … پاسخ تمام این پرسش‌ ها ، انسان را به بهتر بودن تغییر می‌ دهد.

«جیرمن» در پایان این گفتگو گفت: من خیلی با او حرف زدم تا اینکه او را قانع کردم که به بحرین برود تا در آنجا زندگیش تغییر کند و از مشکلاتی که مانند منجلاب بود ، خارج شود – امیدوار بودم که او بتواند با زندگی در کشورهای عربی روز به روز بهتر شود اما متأسفانه با مشکلی که در آنجا به وجود آمد ، ناگزیر به آمریکا بازگشت.

 

نظرات بسته است