مهر ۲۹

فیلمبرداری بخش‌های بدلکاری فیلم «ازدواج در وقت اضافه» تازه‌ترین ساخته سعید سهیلی آغاز می‌شود
گروه فیلمبرداری «ازدواج در وقت اضافه» جدیدترین ساخته سعید سهیلی همچنان مشغول فیلمبرداری در لوکیشن واقع در مینی‌سیتی هستند و تاکنون ۲۵ درصد از فیلم در این لوکیشن فیلمبرداری شده است.
بنا بر این گزارش جمشید هاشم‌پور که پس از فیلم «قاعده بازی»، نقش کمدی تازه‌ای را ایفا می‌کند، چندی پیش با چهره‌پردازی متفاوتی جلوی دوربین رفت و در گریم جدید، دوباره به شکل آشنای سرتراشیده خود بازگشته است.
ازامروز گروه بدلکاری فیلم کار خود را در لوکیشن فیلم آغاز خواهند کرد و برای اولین بار این گروه حرکات بدلکاری رزمی حرفه‌ای را که تاکنون نمونه آن کمتر در سینمای ایران دیده شد در این فیلم به نمایش گذاشت.
به گزارش فارس فیلمبرداری تا دو هفته دیگر در این لوکیشن ادامه خواهد داشت و پس از آن نیز با ورود به لوکیشن جدید بازیگران دیگری به این فیلم اضافه خواهند شد.
تدوین این فیلم همزمان توسط «حسن ایوبی» انجام می‌شود تا فیلم راهی اکران عمومی شود.

عوامل اصلی سازنده «ازدواج در وقت اضافه» این فیلم عبارتند از:
کارگردان: سعید سهیلی
نویسندگان: سعید سهیلی، بهمن زرین‌پور
مدیر فیلمبرداری: محمدتقی پاک‌سیما
صدابردار: عباس رستگارپور
چهره‌پرداز: مهین نویدی
مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: کامبیز دارابی
طراح صحنه و لباس: داریوش پیرو
عکاس: بهرنگ دزفولی‌زاده
بازیگران: جمشید هاشم‌پور، ماهایا پطروسیان، مجید صالحی، علی صادقی، بهنوش بختیاری، بهاره افشاری و محمود بهرامی.

سهیلی، پیش‌تر فیلم‌های مردی شبیه باران، مردی از جنس بلور، سهراب، شب برهنه، غوغا، تارا و تب توت فرنگی، سنگ کاغذ قیچی، چهار انگشتی و چارچنگولی را ساخته است.

در خلاصه داستان «ازدواج در وقت اضافه»‌ آمده است: فرهاد به همراه دوست و نامزدش برای به دست آوردن ثروت مادربزرگ قصد کشتن او را می‌کنند، اما انگار این مادربزرگ را به هیچ طریقی نمی‌شود از سر راه برداشت و تازه او عاشق هم می‌شود و …

نویسنده : مهشاد

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
  • RSS

نوشته ای از admin \\ tags: , ,

یک دیدگاه برای “ ازدواج در وقت اضافه به ایستگاه بدلکاری رسید : نویسنده : مهشاد”

  1. ashna می گوید:

    :smile:

    [پاسخ]

نوشتن دیدگاه

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد