مهر ۲۹

پارس فیلم ـ «بهاره رهنما» و «غلامحسین لطفی» برای حضور در فیلم «بعدازظهر سگی‌سگی» به کارگردانی مصطفی کیایی قطعی شدند.«مصطفی کیایی» در این باره گفت: از بازیگران اصلی زن فیلم، «بهاره رهنما» قطعی شدند و به زودی سه بازیگر زن دیگر فیلم را انتخاب می‌کنیم.«غلامحسین لطفی» نیز به جمع بازیگران افزوده شدند.
کیایی درباره حضور رضا عطاران گفت: فیلمبرداری کار ۱۵ تا ۲۰ آبان ماه آغاز خواهد شد و رضا عطاران به دلیل اینکه پروژه دیگری (از ما بهتران) را هم دارند، کمی بعد به گروه می‌پیوندد. ظرف چند روز آینده عوامل فنی این فیلم تکمیل می‌شوند.
براساس این گزارش، رضا رخشان(مدیر فیلمبرداری)، مهری شیرازی(طراح گریم)، عباس حقیقی(مجری طرح)، هومن خواجه‌نوری(دستیار اول کارگردان)، سعید دلیری(جانشین تولید) در این پروژه حضور دارند.
«بعدازظهر سگی سگی» براساس فیلمنامه‌ای از کیایی داستان یک فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک است که در صنعت خودروسازی طرح‌هایی ارائه کرده، اما کسی به او بها نمی‌دهد. او برای اینکه حرف خود را به گوش مسئولان برساند، بازی خطرناکی را آغاز می‌کند که منجر به گروگانگیری می‌شود.
این فیلم به تهیه‌کنندگی فتح‌الله جعفری‌جوزانی برای حضور در جشنواره فجر امسال آماده می‌شود و
کیایی سازنده مجموعه‌های تلویزیونی گردش علمی، جریان ۲۲۰ و فیلم‌های کوتاه سیاه و سفید، عنکبوت و انتخاب است.

نویسنده : صدف

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
  • RSS

نوشته ای از admin \\ tags: , , ,

نوشتن دیدگاه

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد