کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

سیاوش خیرابی در سریال همچون سرو

راسخون:  تصویربرداری این سریال در اطراف تهران ادامه دارد. انتخاب خواننده برای تیتراژ سریالی که هنوز آماده پخش نشده است، می‌تواند نشان‌دهنده این نکته باشد که تیتراژ برای سازندگان این سریال اهمیت دارد و از طرفی آنها تلاش دارند سریال همچون سرو را به پخش ماه رمضان شبکه ۲ سیما برسانند، به همین دلیل همه کارها را طبق برنامه پیش می‌برند.
 این سریال را بیژن بیرنگ و مسعود رسام به صورت مشترک تهیه می‌کنند و کارگردان آن ایرج حبشی است.
داستان «همچون سرو» در روزهای جنگ و در یک اردوگاه جنگی می‌گذرد. روزی یک پزشک زن به این اردوگاه می‌آید؛ اما فرمانده با حضور زنان در جنگ مخالف است بنابراین تصمیم می‌گیرد او را به پشت خط مقدم جبهه برگرداند اما درست در زمانی که فرمانده خانم دکتر را سوار ماشین می‌کند تا او را برگرداند، خبر می‌رسد که دشمن جاده را بمباران کرده است.
خانم دکتر مجبور می‌شود در اردوگاه بماند و همین امر باعث می‌شود که او بتواند توانایی‌های خود را به فرمانده ثابت کند و نشان دهد که حضور پزشک در جنگ لازم است؛ حال این پزشک می‌تواند یک زن باشد یا یک مرد.
لاله اسکندری در سریال همچون سرو، نقش پزشک خانم را بازی می‌کند و پژمان بازغی، نقش فرمانده را. نام سریال را هم به این دلیل گذاشته‌اند همچون سرو؛ چون یکی از سربازان در اردوگاه از نهال سرو کوچکی نگهداری می‌کند. این نهال یادگار برادرش است که در جنگ شهید شده است. از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به رحیم نوروزی، صادق هاتفی، سیاوش خیرابی، مالک سراج و… اشاره کرد. فیلمنامه همچون سرو را علی خودسیانی نوشته و حسین احمدی مدتی است که تدوین آن را آغاز کرده است.

http://www.nosh.ir/wp-content/uploads/2013/08/00000000000.jpg

۶۱پاسخ به “سیاوش خیرابی در سریال همچون سرو”

 • امید:

  گیرم که باشه شما مشکلی داری؟ :evil: :evil:

 • shahrzad:

  سلام ناناز ببخشید باعث ناراحتیت شدم اون روز خیلی ناراحت بودم منتظر بهونه بودم شرمنده که اون حرفارو زدم حالا بگو منو بخشیدی بخشیدی بخشیدیییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا بیا دوست بشیم ناناز جونم باشه یا هنوزم قهری ؟؟؟؟؟؟؟معذرت میخوام نانازجونم :sad:

 • shahrzad:

  راست میگه دیگه دو روز گذشت پس کو این سریال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :!:

 • shahrzad:

  من که اون بالا عذرخواهی کردم اقای خوش غیرت تو هم شوخ طبعیتو از ناناز به ارث بردی اگه منظورت از اقا اون اقا که همه میگن بود که خب اگه نه من دخترم اقا امیدمن اون بالا توضیح دادم به خود ناناز معذرتم خواستم زورت به من دختر رفته چون پسری منم باید از این شوخیا یاد بگیرم دیگه حالا اشتی خوشغیرت؟؟؟؟؟؟؟؟

 • shahrzad:

  وای بچه ها از این به بعد باید حواسم به خودم باشه ها وای وای وای وای که با امید طرف نشم منو میکشه ازت خشم اومد ایول بابا دمت گرم داش امید البته اگه برازنده شما باشیم حالا ایول یا هنوز به قصد گشت منو میبینی؟؟؟ :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :grin:

 • shahrzad:

  واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی از دست تو ادمین تا یکی از ماهارو دیوونه نکنی ول نمیکنی پاشو بیا تایید کن پس این قسمت نظرسنجی ازاد کی راه میفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • shahrzad:

  اگه باشه عالیه ایول ادمین دمت گرم فعلا اونارو تایید کن تایید کنیا

 • shahrzad:

  ناناز جونم کجاییییی؟؟؟؟اقا امید خوش غیرت تو پیدات نیست بگو ببینم اشتی کردی یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

 • فینیگیلی:

  سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بچه ها.سلام ادمین جان :smile: