کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

تیتراژ و اهنگ سریال در مسیر زاینده رود

ایسکانیوز: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «در مسیر زاینده رود» به کارگردانی «حسن فتحی» در پامنار تهران همچنان ادامه دارد.این درحالی است که تیتراژ این سریال با شعری از افشین یدالهی و آهنگسازی و خوانندگی «احسان خواجه امیری» ساخته خواهد شد. 
 
 به گزارش گروه فرهنگی هنری باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران “ایسکانیوز”، گروه سازنده مجموعه تلویزیونی «در مسیر زاینده‌رود» به کارگردانی حسن فتحی پس از پایان کارشان در اصفهان به تهران برگشتند و در حال حاضر در لوکیشنی واقع در محدوده پامنار تصویربرداری را ادامه می‌دهند.
بخش‌های تصویربرداری شده نیز توسط بابک رضاخانی مراحل تدوین اولیه خود را سپری کرده‌اند و تا به حال حدود ۴۰ درصد از کار تصویربرداری انجام شده است.
تیتراژ این سریال با شعری از افشین یدالهی و آهنگسازی و خوانندگی «احسان خواجه امیری» ساخته خواهد شد.
بنابراین گزارش، حسن فتحی مجموعه تلویزیونی «در مسیر زاینده رود» را در جنوب تهران کلید زد و مسعود رایگان در کنار بازیگرانی مثل حسین محجوب، مهرانه مهین ترابی، اشکان خطیبی، بهنوش طباطبایی، پردیس افکاری، مهرداد ضیایی، هومن برق نورد، افسانه پاکرو، مهدی سلطانی و الهه حسینی در این سریال ایفای نقش می‌کند.
مجموعه تلویزیونی «در مسیر زاینده رود» برای پخش از شبکه اول سیما در ماه مبارک رمضان ساخته می‌شود و در خلاصه داستان آن آمده است: مهران سارنگ فوتبالیست جوان و با آتیه تهرانی که برای عقد قرارداد با یک باشگاه تازه تاسیس به اصفهان سفر کرده، طی تصادف با مسعود مصیب جوان نخبه اصفهانی، با او درگیر می‌شود و این آغاز ماجرایی طولانی است…

http://www.nosh.ir/wp-content/uploads/2013/08/00000000000.jpg

۴۶پاسخ به “تیتراژ و اهنگ سریال در مسیر زاینده رود”