کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

نظر سنجی – ایشوا رای یا انجلینا جولی

سلام. به گزارش فارس، «تیم برتون» اخیرا فیلم «آلیس در سرزمین عجایب» با بازی «جانی دپ» را روی پرده سینما برده است که با استقبال تماشاگران روبرو شده است گفتنی است  تیم برتون قصد ساخت فیلم زیبای خفته را نیز دارد که او برای ایفای نقش در این فیلم انجلینا جولی رااتخاب کرده است (البته معلوم نیست برای نقش زیبای خفته یا نقش دیگر) در حالی که «آنجلینا جولی» اکران جدید‌ترین فیلم‌اش «سالت» را پیش‌رو دارد، امکان حضور در فیلم‌های «زیبای خفته» تیم برتون و ایفای نقش ملکه مصر کلئوپاترا در فیلم اسیتون سودربرگ را در آینده نزدیک محتمل ندانست.

جولی افزود: از زمانی که یک دختر کوچک بودم بازی در این نقش‌ها را دوست داشتم ، اما فعلا” و در آینده نزدیک احتمال نقش آفرینی من در این فیلم‌ها وجود ندارد.

. البته به نظر من برای ایفای هر دو نقش ایشواریا رای که الان در هالیوود به عنوان یک بازیگر بین المللی وخوب به حساب میاد مناسب هست.

خب همه ی اینا رو گفتم تا از شما بپرسم که:   به نظر شما کدامیک از این دو بازیگر زن برای ایفای نقش زیبای خفته فیلمی از( تیم برتون)و کلئو پاترا(ملکه فوق العاده زیبای مصر)فیلمی از (استیون سودربرگ)مناسب ترند؟(از نظر چهره)

۱٫انجلینا جولی

۲٫ایشواریا رای
لطفا برای دیدن عکس هاوخواندن مطالب جالبی ازایشواریا رای( ملکه جمال جهان سری اول و دوم وسوم)وهمچنین برای خواندن مطالبی از( تارکان مگااستار زیبای موسیقی ترک) و(لی جون کی سوپر ستاره کره جنوبی )که توسط خودم نوشته شده است  به لینک های  زیر بروید.متشکرم

تارکان مگا استار زیبای موسیقی ترکیه

ملکه جمال جهان

ایشواریا رای – ملکه جمال جهان – سری سوم

ابرو گوندش، خواننده سرشناس ترکیه ای با یک پسر تبریزی ازدواج کرد

 

۶۰پاسخ به “نظر سنجی – ایشوا رای یا انجلینا جولی”