کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

آریان و بنیامین با کنسرت‌هایی متفاوت در تهران و کیش

محسن رجب‌پور مدیر شرکت فرهنگی هنری ترانه شرقی از برگزاری کنسرت بنیامین در کیش و گروه آریان در تهران خبر داد.
 محسن رجب‌پور مدیر شرکت فرهنگی هنری ترانه شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس گفت: گروه آریان ۱۲ تا ۱۴ مرداد در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ در برج میلاد به روی صحنه می‌رود و کاری متفاوت از کنسرت‌های قبلی را ارائه می‌دهد.
وی ادامه داد: در این کنسرت گروه با ترکیب کردن قطعات قبلی، قطعات جدیدی را بوجود آورده که در کنار کارهای جدیدش نوع متفاوتی برای مخاطبان اجرا می‌کند و این خود باعث متفاوت شدن این کنسرت نسبت به کنسرت‌های گذشته‌ شده است.
رجب‌پور با بیان اینکه اجرا در گروه آریان را متحول کرده‌ایم، بیان داشت: این شیوه کار در چیدمان قطعات باعث شده کار گروه متحول شود.
مدیر شرکت فرهنگی هنری ترانه شرقی در خصوص کنسرت بنیامین نیز گفت: این کنسرت ۴ تا ۶ مرداد در تالار شهر جزیره کیش در سیزدهمین جشنواره تابستانی کیش برگزار می‌شود.
وی افزود: در این اجرا بنیامین قطعاتی از دو آلبوم دارای مجوزش را به همراه قطعه بوی عیدی و منو ببخش که برای مرحوم ناصر عبداللهی ساخته است را اجرا خواهد کرد، همچنین یک قطعه جدید را که در تور آمریکا اجرا کرده نیز در این کنسرت می‌خواند.
رجب‌پور در خاتمه درباره بلیت‌فروشی این دو کنسرت گفت: بلیت‌فروشی کنسرت بنیامین در جزیره کیش و کنسرت آریان از دوشنبه ۴ مرداد در مراکزی چون ققنوس، دارینوش، سیاه و سفید و فروشگاه نگین انجام می‌شود.

منبع: farsnews.com

 

۵پاسخ به “آریان و بنیامین با کنسرت‌هایی متفاوت در تهران و کیش”