تیر ۲۶

روزنامه پرفروش «بیلد» چاپ آلمان با انتشار خبری بر روی پایگاه اینترنتی خود، از مسلمان شدن خانم «ماریا کرنر» ۲۸ ساله، نامزد «مسعود آوزیل» بازیکن ترک تبار تیم فوتبال آلمان خبر داد.
در این روزنامه آمده است که خانم «ماریا کرنر» که هفت سال از نامزدش بزرگ تر است، از تابستان سال گذشته به نامزدی وی در آمده است؛ وی خبر مسلمان شدنش را پیش از سفر همسرش به آفریقای جنوبی برای شرکت در مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰، اعلام کرد.
 «ماریا کنر» که در گذشته از مسیحیان پروتستانت بوده خواهر «سارا کرنر» خواننده نسبتا سرشناس آلمانی نیز است؛ «ماریا» طی مراسمی خاصی گرویدنش به دین مبین اسلام را اعلام کرد و نام خود را از «ماریا» به «ملک» تغییر داد.
مادر «ماریا کرنر» در مورد مسلمان شدن دخترش گفت: «پیش از این که گرویدنش به دین اسلامی را اعلام کند، من فهمیده بودم که به این دین نزدیک شده زیرا مدتی بود که دیگر گوشت خوک نمی‌خورد و به خواندن قرآن اهمیت می ورزید.»
 

 
خانواده «ماریا کرنر» پس از اعلام شدن خبر مسلمان شدن وی، بحث و جدل زیادی با او داشتند، اما در نهایت به تصمیم دخترانشان قانع شده و مخالفتی با اعلام این خبر نکردند؛ حتی «سارا» خواهر وی که خواننده است نیز بیان کرد که با خواهرم خیلی حرف زدم، اما در نهایت وقتی دیدم که در تصمیم خود مصمم شده، به رأی و نظرش احترام می‌گذارم.
سیمرغ: ماریا کرنر، همسر سابق یکی از فوتبالیست‌های آلمانی است و دارای فرزند نیز می باشد.
 

منبع: rasanehnews.ir

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
 • RSS

نوشته ای از admin

۵ دیدگاه برای “ مسلمان شدن نامزد ستاره کم سن و سال آلمانی که ۷سال از وی کوچکتر است”

 1. Mirza arezoo می گوید:

  چه جالب

  [پاسخ]

 2. الناز (الی) می گوید:

  باریکلا
  افرین
  احسنت
  دیگه چی بگمممممممم :?: :razz: :razz:

  [پاسخ]

 3. ساناز. م می گوید:

  خیلی عالی. ای ول

  [پاسخ]

 4. ashna می گوید:

  :smile: :roll:

  [پاسخ]

 5. sepideh می گوید:

  جالب بود :mrgreen: :!: ;-)

  [پاسخ]

نوشتن دیدگاه

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد