کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

ابرو گوندش، خواننده سرشناس ترکیه ای با یک پسر تبریزی ازدواج کرد – نوشته ای از ترانه آیشو

موضوع از آنجایی آغاز شد که mega magazine  ترکیه چند وقت پیش، قبل از این ماجراها از رضا ضراب و ابرو گوندش تصاویری پخش کرد که تاریخ آن بر میگردد به حدودا ۳ ماه پیش که اصلا توجهی به آن نشد!
کانال استار که با صراحت کامل و زیر نویس زرد رنگ رضا ضراب را تاجر ایرانی خطاب کرد نیز در مورد ارتباط دوستانه او با ابرو پرداخت.
نکته حائز اهمیت این است که تا به حال دیده نشده رضا ضراب بصورت مجزا با خبرنگاران صحبتی کند و در مورد درستی یا نادرستی این خبرها نیز مطلبی را عنوان کند اما چیزی که به خوبی مشخص است اینست که این دو، بارها و بارها با یکدیگر در مراسم‌های رسمی و غیر رسمی همراه یکدیگر بوده اند.

 
بعد از چند وقت دوباره طبق خبری که چند شب پیش در برنامه  mega magazin  از کانال star پخش شد، عنوان شد که رضا ضراب همان آقایی است که نامش جدیدا با ابرو گوندش  گفته می‌شود که دوست ایرانی ابرو گوندش است که با وی ازدواج کرده است.
 

 

ابرو گوندش که بالاخره در سال ۲۰۱۰ با دوست پسر ایرانی‌اش که از سال ۲۰۰۹ با او آشنا شده بود یعنی رضا ضراب، تاجر ثروتمند تبریزی مقیم استانبول ازدواج کرد. این ازدواج طی یک مراسم پنهانی و تنها با حضور نزدیکان در استانبول صورت گرفت. ابرو گوندش در این مدت طولانی که با رضا ضراب بود بالاخره اعتراف کرد و خبر ازدواجش با رضا ضراب را شرح داد و گفت من با رضا ضراب یک ساله که هستم و همچنین در بین خانواده مان به رسمیت ازدواج کردیم و از کسانی که در کنار ما بودند تشکر میکنم. طبق گفته‌های ابرو او هفته ی پیش بصورت علنی عقد کرده و در روز کنسرتش این خبر را به خبرنگاران اعلام کرده و گفته شاهدین ازدواجشان خانواده شان بوده‌اند.

لطفا برای دیدن عکس های زیبای دیگر وخواندن مطالب جالبی ازایشواریا رای( ملکه جمال جهان سری اول و دوم وسوم)وهمچنین برای خواندن مطالبی از تارکان مگااستار زیبای موسیقی ترک که توسط خودم نوشته شده است  به لینک های  زیر بروید.متشکرم.

تارکان مگا استار زیبای موسیقی ترکیه

ملکه جمال جهان

ایشواریا رای – ملکه جمال جهان – سری سوم

 

۸۰پاسخ به “ابرو گوندش، خواننده سرشناس ترکیه ای با یک پسر تبریزی ازدواج کرد – نوشته ای از ترانه آیشو”