کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

«افراطی‌ها» با ۲۳ سینما اکران شد

اکران عمومی فیلم سینمایی “افراطی‌ها” ساخته جهانگیر جهانگیری با ۲۳ سالن سینما از امروز بدون سینمای سرگروه در تهران آغاز شد.
به گزارش خبرنگار مهر، پخش این فیلم برعهده شکوفا فیلم است و نمایش آن از امروز در سینماهای آزادی، پردیس ملت، پردیس زندگی، صحرا، مرکزی، بهمن، ماندانا، ناهید، اریکه ایرانیان، ققنوس، پایتختف دهکده، کارون، پیام، تهران، آسیا، فلسطین، آستارا، جوان، فرهنگسرای ایرانیان، دختران ، بهاران و نور شروع شده است.
همچنین به طور همزمان در شهرهای اصفهان، مشهد، شیراز، کرج، ورامین، رشت، بندرعباس، بوشهر، ساری و… نیز اکران عمومی شده است. این فیلم در حال حاضر بدون سرگروه اکران شده است و تا پس از پایین آمدن کف فروش “هفت دقیقه تا پاییز” در سینما آفریقا وارد سرگروه می شود.
در فیلم سینمایی “افراطی‌ها” اکبر عبدی، رضا شفیعی‌جم، ارژنگ امیرفضلی، حدیث فولادوند، شاهرخ استخری و رزیتا حفیظ ، شاهرخ نورمحمدی و الهام ناظمی بازی کردند.
 
طرح اولیه فیلمنامه “افراطی‌ها” متعلق به جهانگیر جهانگیری بوده و سیروس رنجبر فیلمنامه آن‌ را نوشته است. داستان فیلم درباره جوانی است که به تازگی از زندان آزاد شده، او وارد شهری می‌شود که مدتها از آن دور بوده است.
 

منبع: mehrnews.com

http://www.nosh.ir/wp-content/uploads/2013/08/00000000000.jpg

۶پاسخ به “«افراطی‌ها» با ۲۳ سینما اکران شد”