کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

قدرتمندترین شخصیت‌های سینمایی سال ۲۰۱۰!!

قدرتمندترین شخصیت‌های سال ۲۰۱۰ از نگاه “فوربس” معرفی شدند
«جیمز کامرون»، کارگردان سرشناس هالیوود رتبه سوم قدرتمندترین شخصیت سال ۲۰۱۰ را به خود اختصاص داد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نشریه معتبر “فوربس” امروز (سه شنبه) فهرست ۱۰۰ شخصیت قدرتمند سال ۲۰۱۰ را که شامل بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده، ورزشکار و موسیقیدان می شود را منتشر کرد.
در این فهرست، «جیمز کامرون»، کارگردان و تهیه‌کننده برنده اسکار با درآمد ۲۱۰ میلیون دلار با قرارگرفتن در رتبه سوم، بالاتر از دیگر سینماگران هالیوود دیده می‌شود.
در این فهرست «اوپرا وینفری»، مجری سرشناس تلوزیون آمریکا با درآمد ۳۱۵ میلیون دلار، برای چهارمین‌بار در رتبه اول فهرست “فوربس” قرار گرفت و «آنجلینا جولی» که سال گذشته رتبه اول را در اختیار داشت، به مکان هجدهم فرستاد.
به گزارش خبرگزاری رویتر، «ساندرا بولاک» و «جانی دپ»، دو بازیگر نام‌دار هالیوود به ترتیب مکان های هشتم و نهم این فهرست را در اختیار دارند.
«استیون اسپیلبرگ»، دیگر کارگردان بزرگ سینمای آمریکا با ۱۰۰ میلیون دلار درآمد در رتبه ۲۲ ایستاده است و «براد پیت» در مکان سی‌ام دیده می‌شود.
تام هنکس(۴۱)، جورج لوکاس(۴۲)، بن استیلر(۴۶)، تام کروز(۵۶)، آدام سندلر(۵۷)، کامرون دیاز(۶۰)، ‌لئوناردو دی کاپریو(۷۱)، جولیا رابرتز (۷۷) و‌ «مریل استریپ» (۷۹) دیگر سینماگران معروف هالیوود هستند که در فهرست قدرتمندترین شخصیت‌های سال ۲۰۱۰ نشریه فوربس حضور دارند.
 

منبع: isna.ir

http://www.nosh.ir/wp-content/uploads/2013/08/00000000000.jpg

۶پاسخ به “قدرتمندترین شخصیت‌های سینمایی سال ۲۰۱۰!!”