خرداد ۲۹

سریال‌های تابستانی در حال آماده شدن هستند. خبرهایی را با این مضمون، می‌توانید این روزها بر روی صفحه تمام خبرگزاری‌ها و سایت‌ها ببینید.
سریال‌های تابستانی همیشه یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌هایی بوده است که تلویزیون در این چند سال اخیر به آن توجه ویژه‌ای نشان داده و توانسته با محوریت موضوعات روز جامعه، دست در تهیه و ساخت مجموعه‌های تلویزیونی بزند. سریال‌هایی که می‌تواند همه‌پسند و مورد رضایت خانواده‌ها باشد. شبکه ۳ اولین شبکه‌ای بود که این کار را با سریال نرگس در پیش گرفت و پس از آن مجموعه‌های ترانه مادری، رستگاران و دلنوازان شدند مجموعه‌های شبانه یا همان سریال‌های روتین هر شبی.
امسال هم شبکه سوم سیما برای تهیه و تولید سریال خود راه دیگری را پیش نگرفته و بازهم به سراغ کارگردانی که قبلا هم با او کارکرده بودند رفته است. حسین(سیامک) سهیلی‌زاده همان کارگردانی است که ترانه مادری و دل‌نوازان را به پخش شبکه سوم سیما داد و توانست با پیش بردن موضوعات کاملا خانوادگی مخاطب را با خودش همراه کند.
فاصله‌ها عنوان این سریال جدید است. سریال تلویزیونی «فاصله‌ها» با محوریت تفاوت میان نسل‌ها، تصویربرداری می‌شود. شاید انتخاب اسم برای یک مجموعه تلویزیونی یکی از مهم‌ترین چیزهایی باشد که برای جذب مخاطب وجود دارد. محمدرضا شفیعی یکی از عوامل اصلی این سریال است که نامش در لیست عوامل این مجموعه مشاور فیلمنامه آمده. او در مورد فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی می‌گوید: «فاصله‌ها در واقع به فاصله بین نسل‌ها می‌پردازد، نسل امروز و گذشته، جوانان و مسن‌ترها، ارزش‌های این دو نسل یکی از چالش‌هایی است که بین‌ خانواده‌ها وجود دارد. شنیدن حرف‌های همه نسل‌ها اجباری و واجب است، باید حرف همه را شنید.» این‌طوری می‌شود که فاصله‌ها شکل می‌گیرد و نامش تمام آنچه این سریال قرار است نمایش دهد را بیان می‌کند.
مسعود بهبهانی‌نیا، نویسنده این مجموعه تلویزیونی است که شفیعی معتقد است، زحمت بسیاری را برای تحریر این فیلمنامه کشیده: «دوستان دیگر ما هم در مرکز پژوهش‌های صدا و سیما در بخش مذهبی و اعتقادی کمک بسیار زیادی را به ما کردند. ما باید هم این مسائل اعتقادی را بیان کنیم و هم اینکه بتوانیم پاسخگوی این سوال‌های اعتقادی که برای مخاطبان ایجاد می‌کنیم، باشیم.»
اما این تمام آنچه که در این سریال برای مطرح می‌شود نیست، به گفته مشاور فیلمنامه داستان‌های زیادی در فیلمنامه گره خورده است: «مثل بحث بسیار مهمی که این روزها هم حاکم جامعه است؛ خانواده.» شفیعی معتقد است که این موضوع برای تمام کشورهای دنیا موضوع با اهمیتی است و می‌تواند دست‌مایه کارگردانان قرار بگیرد. «به همین جهت هم ما از این موضوع استفاده کردیم و. سعی کردیم تا یک سریال خوب خانوادگی بسازیم، ما باید هر تلاشی بکنیم تا در جهت استحکام خانواده و سلامت آن گام برداریم.» این سریال یکی از چالشی‌ترین موضوعات را هم مورد بررسی قرار می‌دهد؛ تشکیل خانواده و در کنار آن اداره فرزندان.
انتخاب سیامک سهیلی‌زاده به عنوان کارگردان پیشنهاد محمدرضا شفیعی بوده است: «چون دلنوازان و همین‌طور سریال ترانه مادری مورد پسند همه قرار گرفت و مسئولان شبکه سوم از این انتخاب راضی بودند، من ایشان را پیشنهاد دادم و استقبال بسار خوبی از ایشان شد. ایشان کارگردان با سابقه، با اخلاق، با انگیزه‌ای هستند که منش درستی دارند و می‌دانند که در یک ‌گروه چطور باید برخورد کنند. همین رفتارشان هم باعث می‌شود تا چنین حسی به همه منتقل شود.»
در اخبار آمده است که این سریال تلویزیونی اوایل اسفندماه جاری جلوی دوربین رفت و هم اکنون نیز در حال تصویربرداری است که در ۵۰ قسمت ۳۵ دقیقه‌ای تابستان روی آنتن رود. اما شفیعی می‌گوید: «این مجموعه از سوم اسفند ماه جلوی دوربین رفت و ۲۲ خرداد ماه روی آنتن می‌رود و تا قبل از شروع ماه مبارک رمضان به پایان خواهد رسید.»
فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی هم کامل آماده نیست، این امر انگار دیگر مشکل چندان بزرگی نیست و همه گروه‌ها به آن عادت کرده‌اند. نداشتن فیلمنامه و نگارش در دقایق پایانی، به قول معروف دقیقه ۹۰ جزو لاینفک سریال‌ها شده. فیلمنامه سریال فاصله‌ها هم تا قسمت ۲۵ نوشته شده و ده قسمت از آن باقی مانده است. شفیعی در این مورد می‌گوید: «ما در سریال رستگاران دغدغه شب آنتن را نداشتیم، چون وقتی سریال شروع شد ما تنها ۱۰ روز بعد فیلمبرداری کردیم. اما در این مجموعه فکر می‌کنم کمی اوضاع فرق کند و دغدغه شب آنتن و رساندن به پخش را داشته باشیم، چون هنوز از این ۲۵ قسمت که فیلمنامه آماده شده آن را داریم چیزی نزدیک به ۳۰ درصد کار را را گرفته‌ایم. فکرمی‌کنم نزدیک به ۲۰ تا ۲۵ روز پخش و تولیدمان همزمان شود.» شفیعی علت این اتفاق را شتابزدگی سازمان صدا و سیما در دقایق پایانی می‌داند: «به‌هرحال مدیران می‌دانند که هر سال تابستان می‌خواهند یک سریال روتین شبانه داشته باشند اما معمولا وقتی به روزهای موعود نزدیک می‌شوند، تازه سفارش‌ سریال را می‌دهند».
اما این مشاور فیلمنامه امیدوار است تا این شتابزدگی و عجله در کار کیفیت را پایین نیاورد و بتوانند کاری شایسته و درخور سلیقه مخاطب ارائه دهد.
در این مجموعه هم بازیگرانی حضور دارند که می‌توانید نام آنها را در کارهای روتین گذشته سهیلی‌زاده ببینید، بازیگرانی مثل دانیال حکیمی و شاهرخ استخری. در سریال دل‌نوازان نیز این اتفاق افتاده بود و او از بازیگران قبلی خود بهره جسته بود. به غیر از این دو بازیگر شمامی‌توانید بهاره افشاری، رضا توکلی، نسرین مقانلو، حسن جوهرچی، مریم کاویانی، پندار اکبری،محمد حمزه‌ای، روشنک گرامی، پریناز ایزدیار، علی‌اکبر بابالو، حمید شریف‌زاده و… را که در سریال فاصله‌ها به ایفای نقش می‌پردازند، ببینید. سهیلی‌زاده همیشه علاقه خود را به استفاده از چهره‌های جوان نشان داده است. اما باید بدانید یکی از چهره‌هایی که در این سریال قرار است یک نقش منفی را بازی کند، بازیگر جوانی است که نامش را در مطبوعات بیان نکرده‌اند تا بتوانند آس خود را رو کنند.
سایر عوامل تولید عبارتند از؛ تهیه‌کننده: محمدرضا شجاعی، مدیر تولید: سیدابوالقاسم حسینی، تصویربردار: سهیل نوروزی، صدابردار: مهدی آزادی، طراح صحنه و لباس: فرهاد عزیزی‌فرد، طراح چهره‌پردازی: محمد قومی، دستیار اول کارگردان: امیر سلیمانی، برنامه‌ریز: محمد حمزه‌ای، دستیار دوم کارگردان: علی مرعشی، دستیار سوم کارگردان: ایمان غیرتمند، منشی صحنه: آتوسا شاه‌سیاه، تصویربردار پشت صحنه: مهدی حیدری، عکاس: ایران انتظام، روابط عمومی: طیبه رهنما، پشتیبانی: مجتبی مؤمنی، مشاور فیلمنامه: محمدرضا شفیعی، مجری طرح: مؤسسه فرهنگی هنری وصف صبا.
لوکیشن‌های این مجموعه تلویزیونی همگی در تهران است. بیشتر فیلمبرداری در غرب تهران انجام می‌شود، مثل کلانتری، کارگاه نجاری، رستوران و… اما یک لوکیشن هم در جاده شمال دارند که برای قسمت‌های انتهایی سریال است.

تیتراژ حاضر شد

دانلود

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
 • RSS

نوشته ای از admin

۶۹ دیدگاه برای “ سریال فاصله‌ ها با تیتراژ زیبا”

 1. رضا431 می گوید:

  اگه یکی عاشق یکی دیگه بشه همه نگاه می کنن!
  !!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 2. همه بچه ها می گوید:

  تو رو خدا تیتراژ آهنگ سریال فاصله ها را برای دانلود کردن فعال کنید تو رو خدا

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۸۹ ۱۰:۵۲ ق.ظ:

  اگه به دستمون برسه فورا میزاریم

  [پاسخ]

  gholi پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۸۹ ۱:۲۱ ب.ظ:

  التماس نکن !
  گوشتو می برم می ذارم کف دستت :mrgreen:

  [پاسخ]

 3. مهسا می گوید:

  به نظر من مسن ترا عقده ای شدن عقده هاشونو سر جوون ترا خالی می کنن خوب شما هم عشق و حالتونو می کردین آدم تو هر دوره ای باید مناسب با همون دوره رفتار کنه اگه قرار ه ما از الان مثل اونا زندگی کنیم که وای به حال وقتی که به سن اونا برسیم البته همه ما می دونیم که چه کارایی رو نباید انجام بدیم از بس هی بزرگترا تو گوشمون می خونن ای کارو نکن اون کارو نکن اون کار میره تو لیست کارایی که باید انجامش بدیم حداقل بیخودی تهمت نزنن

  [پاسخ]

  پگاه پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۸۹ ۲:۲۹ ب.ظ:

  مهسا جون دلت پره به نظر خودت ربطی داشت

  [پاسخ]

 4. مینا می گوید:

  شما مدیر فنی سایت تنیس تاکرز نیستین؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۱۱:۱۴ ق.ظ:

  چطور…..

  [پاسخ]

 5. سحر می گوید:

  رضا حالا تو عاشق کی هستی؟ :cry:

  [پاسخ]

  رضا431 پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱م, ۱۳۸۹ ۱۲:۳۲ ق.ظ:

  من عاشق هیشکی نیستم :oops:
  سریاله خوبه ها حتما هم نگاه میکنم.
  ولی دیگه خیلی تکراری شدن.
  به خاطر این گفتم.

  [پاسخ]

 6. ناشناس می گوید:

  :razz: :shock: :twisted: عالییییییییییییییییییییییییییییی بود

  [پاسخ]

 7. نازی می گوید:

  ضا جان بحث عاشقی نیست تو بگو اگه شاهرخ استخری باشه همه نگا میکنن!! من خودم یکیش

  [پاسخ]

  رضا431 پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱م, ۱۳۸۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ:

  :razz:

  [پاسخ]

  بارانs پاسخ در تاريخ تیر ۱م, ۱۳۸۹ ۶:۰۵ ب.ظ:

  من نمیدونم این شاهرخ چی داره!؟؟ اخه خیلی…………….

  [پاسخ]

 8. harb می گوید:

  خوبه بازم سرگرم میشیم خدا کنه مثل دلنوازان جذاب و دیدینی باشه نه مثل رستگاران سرد و یکنواخت

  [پاسخ]

 9. ashna می گوید:

  تا حدودی موافقم :arrow:

  [پاسخ]

 10. میلاد 99 می گوید:

  اهنگ فیلم برای دانلود کی میزارید؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۱۰:۲۷ ق.ظ:

  به زودی

  [پاسخ]

  محمدرضا پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۲:۱۲ ب.ظ:

  به زودی یعنی کی؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۵:۰۳ ب.ظ:

  گذاشتم دانلود کن

  بارانs پاسخ در تاريخ تیر ۱م, ۱۳۸۹ ۶:۰۶ ب.ظ:

  کجا!؟؟؟؟؟

 11. ناشناس می گوید:

  اهنگ فیلم بزارید

  :mrgreen:

  [پاسخ]

 12. ارمین می گوید:

  به نظر من عشق چیز چرتیه. :!: :twisted:

  [پاسخ]

  نگار پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۱۰:۵۶ ق.ظ:

  تا حالا عاسق شدی :?:

  [پاسخ]

  محمدرضا پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۱:۵۲ ب.ظ:

  موافقم دمت گرم(نگار خانوم بنده خدا(ارمین)راست میگه

  [پاسخ]

  حمدرضا پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۲:۰۸ ب.ظ:

  راستی ارمین جون شمارتو به من بده کارت دارم می خواهیم بعضی ها رو……

  [پاسخ]

 13. منم می گوید:

  وااااااااااااااااااااا پس اهنگش کووووووووووووووووووووووووووو

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۱۰:۲۵ ق.ظ:

  هنوز نداریم ولی تو اولین فرصت میزاریم

  [پاسخ]

 14. ناشناس می گوید:

  اگه مثل ashk memno
  سریال ترکیه ای باشه همه ماهواره رو ول میکنن میچسبن به فاصله ها :grin:

  [پاسخ]

 15. sany می گوید:

  سلام
  خواهش میکنم تیتراژ آهنگ سریال فاصله ها را برای دانلود بزارید
  مرسی

  [پاسخ]

 16. sany می گوید:

  سلام
  خواهش میکنم آهنگ تیتراژ سریال فاصله ها را برای دانلود بزارید
  مرسی

  [پاسخ]

 17. ساناز می گوید:

  من که بیصبرانه منتظر این سریالم چون شاهرخ جونم توش هنرنمایی میکنه

  [پاسخ]

  محمدرضا پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۱:۴۹ ب.ظ:

  برو بابا(خانوم)

  [پاسخ]

  امیرعلی(مهدی) پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۵:۴۹ ب.ظ:

  ببند بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  شاهرخ جون!!!!!!!!!!!
  ااااااااااااااوووووووووووووووووووووغ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

  [پاسخ]

 18. کلسوم(س سه نقطه نداشتیم) می گوید:

  سریال خوبی می تونه باشه ولی همه ی سریالا موضوعات تکراری دارن! اما اگه تیتراژ همه ی سریالا هم تکراری باشه و آقای لهراسبی خونده باشه باز هم عالیه !!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 19. Sh می گوید:

  سلام آهنگ تیتراز سریال فاصله هارو بزارین

  [پاسخ]

 20. عسل می گوید:

  من شاهرخ استخری را ازتمام وجودم دوست دارم کاش انقدرتفاوت سن نداشتیم کاش آیا او مرا دوست دارد :razz:

  [پاسخ]

  نگار پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۱۰:۵۷ ق.ظ:

  او تو را نمی شناسد چه برسه که…

  [پاسخ]

  امیرعلی(مهدی) پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۵:۵۱ ب.ظ:

  مثل اینکه توام کم داریا!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

  [پاسخ]

  ashna پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱م, ۱۳۸۹ ۱:۲۰ ب.ظ:

  چی بگم والااااااااا در توهم به سر می بری :arrow:

  [پاسخ]

  بارانs پاسخ در تاريخ تیر ۱م, ۱۳۸۹ ۶:۰۷ ب.ظ:

  ارزش نداره!!!!!

  [پاسخ]

 21. diyana می گوید:

  :twisted: :twisted: :twisted:

  [پاسخ]

 22. diyana می گوید:

  من نمیدونم مگه این شاهرخ استخری کیه که خودتو می کشی واسش توفس

  [پاسخ]

 23. ساناز می گوید:

  هر کس یه سلیقه ای داره

  [پاسخ]

 24. مهسا می گوید:

  پگاه جون آخه جدیداً یه مشکل دخالت در عشق واسم پیش اومده همه چیم بهم ریخته البته من زیاد آدم احساسی نیستم ولی اگه کسی تو کاره دخالت کنه حتی اگه اون کارم بد باشه تا آخرش میرم.خوب لجبازم دست خودم نیست

  [پاسخ]

  پگاه پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۲:۱۸ ب.ظ:

  خان خوشگله این طوری داغون میشی منم مثل خواهرت

  [پاسخ]

  پگاه پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۲:۱۹ ب.ظ:

  بشتر توضیح بده جیگر

  [پاسخ]

 25. محمدرضا می گوید:

  تروخداتیتراژ فیلم فاصله ها رو برای دانلود اماده کنید (خیلی ممنون)

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۵:۰۴ ب.ظ:

  انجام شد

  [پاسخ]

 26. شهرام می گوید:

  وای که این دخترا چقدرررررر low level اند. حتما شما عسل خانوم عکس گلزارم دارین رو دیوار اتاقتون :lol:
  اخه بابا دیگه شاهرخ استخری که دیگه قیافه نداره بازیگر خوبی هم نیست اصلا. به نظرم کامبیز دیر باز هم تیپش بهتره هم بازیش هم همه چیش یا مثلا بهرام رادان

  [پاسخ]

 27. نفیسه می گوید:

  فکر کنم فیلم قشنگی ازاب دبیادولی شاهرخ استخری چندان مالی نیست خیلی غرورداره فقط میگی پسر شاهه که انقدر ادا ازخودش درمیاره

  [پاسخ]

 28. عاشقه سعیده جان می گوید:

  ما که می دونیم آخر سریال ایرانی چی میشه(یا ازدواجه دو تا بازیگر اصلی فیلم البته دختر و پسر یا اینکه ………….بازم ازدواج.کاریش نمیشه کرد
  البته ۹۹درصد فیلمها آخرش ازدواجه.به هر حال بازم مردم نگاه میکنن.برای سرگرمی خوبه.
  قربونه همتون برم ممممممممممممممممممممممممننننننننننننننننننننننننننننننن

  [پاسخ]

 29. محبوبه می گوید:

  بازیگرهای ایرانی همه بدرد نخورن ok?

  [پاسخ]

  نازنین پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۹:۴۲ ب.ظ:

  من okنشدم

  [پاسخ]

 30. حسین می گوید:

  بچه ها دلی که عاشق میشه چشم و گوشش بسته میشه . همه مسخرهاش میکنن و به کاراش ایراد میگیرن ولی خودش هیچی حالیش نیست و تو دنیایی پوشالی و خیالی دست و پا میزنه به نظر من اگه آدم از روی عقل و منطق قدم برداره آخر کارش بد نمیشه که اونم خیلی سخته . . . منتظر نظراتتون هستم amır_iranian2002@yahoo.com :oops:

  [پاسخ]

 31. نگار می گوید:

  آهنگ رو کی مذارین؟ :roll:

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۵:۰۳ ب.ظ:

  گذاشتمش

  [پاسخ]

  امیرعلی(مهدی) پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۵:۴۷ ب.ظ:

  وقت گل نی!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

  [پاسخ]

 32. خسرو می گوید:

  من اهنگ شو می خوام همین الان :x

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۵:۰۳ ب.ظ:

  حاضر شد میتونی دانلود کنی

  [پاسخ]

  امیرعلی(مهدی) پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۵:۴۷ ب.ظ:

  باشه بهش میگم!!!!!!!!!!!!!!!۱ :mrgreen:

  [پاسخ]

 33. ZOHRE goli می گوید:

  نمی دونم چرا من اینقد علی لهراسبی رو دوسسسسسسسسسست دارم :cry:
  چرا اون هیچوقت نمی فهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ۷ساله که میمیرم براش،وهنوز فراموشش نکردم،و نخواهم کرد،ایییییییییییییی کااااااااااااااااش می فهههههههههههههههههههههههههههههههههمییییییییییییییییییییید
  دوشش دالم بخلا :mrgreen:

  [پاسخ]

  امیرعلی(مهدی) پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۵:۴۶ ب.ظ:

  تو دیوونه ای زهره جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  به نظرم بیشتر خولی تا گل!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

  [پاسخ]

  نازنین پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۸۹ ۹:۴۳ ب.ظ:

  واقعا۷سالههههههههههههههههههههههههههههههههه

  [پاسخ]

 34. نازنین می گوید:

  adminجون واقعا ازت ممنونم

  [پاسخ]

 35. مسعود می گوید:

  سلام
  مرسی بابت دانلود :cool:

  [پاسخ]

 36. پوریا می گوید:

  ای کاش هیچ فقط عاشق نمی شدیم ;-)

  [پاسخ]

 37. مهسا می گوید:

  میدونم اصلاً به این موضوع ربطی نداره اینو واسه پگاه میگم امروز با بی افم بهم زدم سر همون دخالت بیجای بزرگترا هنوز باورم نمیشه دارم داغون میشم ولی چون الان تو محل کارمم باید خودمو عادی نشون بدم دوست دارم گریه کنم تا یکم آروم شم

  [پاسخ]

  ashna پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱م, ۱۳۸۹ ۱:۲۸ ب.ظ:

  عزیزم ریلکس باش سعی کن خودتو با چیز های مختلف سرگرم کنی اصلا بهش فکر نکن ارزش نداره(از طرف مشاوره آموزشی گزینه ۲ نه ببخشید اشتباه شد از طرف مشاوره برای مجرد های بی خیال :mrgreen: )
  گلم من اسمم مریم با بچه های این سایت خیلی حال میکنم

  [پاسخ]

نوشتن دیدگاه

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد