خرداد ۲۶

به گزارش عصر ایران، مسعود ده نمکی کارگردان فیلمهای اخراجیها و سریال دارا و ندار اعلام کرد که طرح اولیه یک فیلم سینمایی با سوژه ورزش را نوشته است .
به گزارش خبرنگار پارسینه مسعود ده نمکی که پیش از این مستندی تحت عنوان ” کدام استقلال ، کدام پیروزی ” ساخته است در گفتگو با برنامه یک دنیا و یک جام رادیو گفتگو گفت : طرح اولیه یک فیلم سینمایی را مورد ورزش نوشته ام و اگر شرایط مهیا شود آن را نهایی می کنم .
این کارگردان سینما و تلویزیون پیروزی در پاسخ به این سئوال که با توجه به روحیات شما احتمالا طرفدار تیمهای ضعیف در جام جهانی هستید گفت : من سابقه بازی در پست هافبک را در تیم جوانان استقلال دارم و اتفاقا برعکس ، من طرفدار بزریل هستم.
وی ابراز عقیده کرد : فوتبال دگردیسی گلادیاتوریسم قدیم است در آن زمان برده ها می جنگیدند تا اشراف لذت ببرند الان اشراف میجنگند تا برده ها و فقرا سرکار باشند.
ده نمکی در پاسخ به این سئوال که آیا فوتبال را یک نهاد سیاسی می داند یا نه هم گفت : فوتبال اگر به عنوان یک ورزش باشد هیچ اشکالی ندارد نقد من بر فوتبال و جام جهانی نگاه ابزاری به آن است شما نگاه کنید همین انتخاب آفریقای جنوبی یک انتخاب سیاسی بود و معتقدم در بیشتر موارد فوتبال آلت دست سیاستمداران است و دیپلماسی فوتبال جای برخوردهای مستقیم را گرفته است.

منبع: asriran.com

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
 • RSS

نوشته ای از admin

۵ دیدگاه برای “ ده نمکی فیلم سینمایی ورزشی می سازد”

 1. پگاه می گوید:

  ده نمکی عزیز چقدر بیکاری

  [پاسخ]

  پگاه پاسخ در تاريخ خرداد ۲۶م, ۱۳۸۹ ۱۲:۱۱ ب.ظ:

  حتما تا شماره۷ میسازه

  [پاسخ]

 2. Geno Hwang می گوید:

  ده نمکی عزیز چقدر بیکاری

  [پاسخ]

 3. اسکارلت می گوید:

  همون فیلم چرت اخراجیها رو ساخت بسه دیگه . فیلم نسازه سنگینتره

  [پاسخ]

 4. ashna می گوید:

  می خوای خودتو بکشی؟ کی اخراجی ها بسازه :lol: :mrgreen:

  [پاسخ]

نوشتن دیدگاه

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد