خرداد ۰۵

شناور حامل دست اندرکاران و بازیگران فیلم سینمایی “هرچه خدا بخواهد” به کارگردانی نوید میهن دوست در هنگام فیلمبرداری سکانس های مربوط به لوکیشن روی دریا دچار حادثه شد.
دست اندرکاران فیلم سینمایی هرچه خدا بخواهد به همراه تنی چند از بازیگران این اثر سینمایی برای فیلمبرداری بخش های روی دریا عصر دیروز (دوشنبه) با شناور مسافری نوید راهی آبهای خلیج فارس در اطراف جزیره کیش شدند.
حدود ساعت ۱۷ بنزین شناور تمام می شود و با برخورد یک موج به آن، این شناور در دریا واژگون می‌شود.
پوریا پورسرخ، ترانه علیدوستی، سعید آقاخانی، مهدی صالحی، مهدی جعفری، نوید میهن دوست، حسن عبدالعلی زاده کسانی بودند که در این حادثه به دریا می افتند که خوشبختانه با حضور به موقع شناور تجسسی دریا (ناجی)، به طور معجزه آسایی نجات پیدا می‌کنند.

عمق آب در این منطقه ۳۰ متر بوده و در سه مایلی جزیره کیش قرار داشته است.
گزارشها در این زمینه حاکی از این است که تمام تجهیزات فیلمبرداری این اثر سینمایی به زیر آب رفته و تلاش غواصان نیز برای یافتن این ابزار بی نتیجه مانده است.
فیلمبرداری فیلم سینمایی “هرچه خدا بخواهد” از ۱۸ مردادماه در جزیره کیش آغاز شده است. هنوز بهاره رهنما و فرهاد اصلانی جلوی دوربین میهن دوست نرفته اند.
این اثر سینمایی روایت گم شدن مرموز مردی در جزیره کیش است.
 

منبع: jahannews.com

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
  • RSS

نوشته ای از admin

یک دیدگاه برای “ نجات معجزه آسای پوریا پورسرخ، ترانه علیدوستی، سعید آقاخانی و … از مرگ در یک حادثه!”

  1. راحله می گوید:

    جالب بود!مرسی واقعا…

    [پاسخ]

نوشتن دیدگاه

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد