خرداد ۰۲

پرونده لیلا حاتمی، همسر و مادر وی به اتهام کلاهبرداری در شعبه ۳۸ دادگاه تجدیدنظر در حال بررسی است.

به گزارش فارس جلسه رسیدگی دوباره به پرونده اتهامات لیلا حاتمی، علی مصفا و زهرا خوشکام (مادر لیلا حاتمی) در حال حاضر در شعبه ۳۸ دادگاه تجدید نظر تهران در حال بررسی است.

این جلسه که از دقایقی پیش آغاز شد مربوط به بررسی اتهاماتی است که چند نفر از شکات به لیلا حاتمی و علی مصفا و مادر لیلا حاتمی وارده کرده‌اند و مدعی شده‌اند آنها در شهر کرج ۵ هزار متر مربع زمین کلاهبرداری کرده‌اند.
به گزارش خبرنگار حوادث فارس، یکی از قضات رسیدگی کننده به پرونده اتهامات وارده به لیلا حاتمی، مادر وی و علی مصفا به خبرنگار فارس گفت: در این پرونده، اتهامی متوجه لیلا حاتمی و علی مصفا نیست و تنها زهرا خوشکام، مادر لیلا حاتمی در این پرونده دخالت دارد.
پیش از این تعدادی از شهود مدعی شده‌ بودند علی مصفا و لیلا حاتمی در این پرونده نقش دارند اما یکی از قضات شعبه ۳۸ دادگاه تجدیدنظر گفت که این ۲ نفر نقشی نداشته‌اند.
زهرا خوشکام تا کنون متهم است که در جریان یک کلاهبرداری ۵ هزار متری زمین در شهر ملارد کرج نقش داشته‌است و البته رسیدگی و صدور ر‌أی نهایی درباره این پرونده همچنان ادامه دارد.
جلسه رسیدگی دوباره به این پرونده اتهامی با حضور لیلا حاتمی، علی مصفا و زهرا خوشکام (مادر لیلا حاتمی) امروز صبح در شعبه ۳۸ دادگاه تجدید نظر تهران برگزار شد.

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
 • RSS

نوشته ای از admin

۴ دیدگاه برای “ احضار لیلا حاتمی و علی مصفا به دادگاه”

 1. ناشناس می گوید:

  :cry:

  [پاسخ]

 2. ثمین می گوید:

  از این بازیگرا هر چی بگی بر میاد

  [پاسخ]

 3. تبسم می گوید:

  ای بابا چه ربطی به این دوتا بدبخت داره من که چهره و بازی لیلا حاتمی رو خیلی دوست دارم حالا با باقیش کاری ندارم..

  [پاسخ]

 4. اسکارلت می گوید:

  اولش که اومدن سینماشونو آتیش زدن حالا هم اینجور الکی بهشون گیر دادن . خدا خودش رحم کنه معلوم نیست چه خبره

  [پاسخ]

نوشتن دیدگاه

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد