صحبت هاي ما با حنانه شهشهاني عکسهای جومونگ در سریال شرایط عشق
Oct 11


يك رستوران را در نظر بگيريد؛  اين رستوران را يك زوج موفق اداره مي كنند.

اگر به سال ها قبل برگرديد، به روزي مي‌رسيد كه اين دو زوج كارشان را زير پله شروع كرده اند و به مرور موفقيت زيادي  به دست مي‌آورند. اما هميشه يك دليل كوچك وجود دارد كه خوشبختي زير سؤال برود و در اينجا يك  سوء تفاهم كوچك است كه باعث دلخوري اين زوج مي‌شود.

مجموعه تلويزيوني «آشپزباشي»‌ اين روزها در تهران در حال تصويربرداري است. اين مجموعه به كارگرداني محمدرضا هنرمند و به تهيه كنندگي جواد نوروز بيگي است. اگر مجموعه «زير تيغ»‌ را ديده باشيد، اسم محمد رضا هنرمند برايتان آشناست. كارگردان با روايت زندگي تلخ دو دوست در اين مجموعه توانست مخاطبان زيادي را پاي تلويزيون بنشاند. حالا قرار است كه با ديدن زندگي دو زوج موقعيت‌هاي جالبي به تماشا گذاشته شود. به گفته روابط عمومي اين مجموعه، داستان كاملا واقعي است، اما موقعيت هايي كه افراد در آن قرار مي‌گيرند، طنز است و باعث خنده مي‌شود.تصوير برداري مجموعه آشپز باشي از 14 آبان آغاز شد و بنا به پيش بيني گروه تصوير برداري تا اواسط مردادماه به طول خواهد انجاميد.

علاوه بر تعداد زياد لوكيشن (محل تصويربرداري)، تعداد زياد هنرور (بازيگران نقش فرعي) و البته بازيگران حرفه‌اي هم به چشم مي خورند.  پرویز پرستویی، فاطمه معتمدآریا، مهراوه شریفی‌نیا، ملیکا شریفی‌نیا، فرهاد اصلانی، افسانه چهره‌آزاد، سیدمهرداد ضیایی، شبنم مقدمی، کاظم بلوچی، آشا محرابی و… در اين كار بازي مي‌كنند.

همزمان با تصویربرداری، امیر پورعباسی و آرش اسحاقی به ترتیب مشغول تدوین و صداگذاری هستند و امین هنرمند هم موسیقی متن این پروژه را می‌سازد.

فيلم نامه آشپزباشي ‌را اصغر عبداللهی، امیرحسین جهددوست و امیرعباس ترابی در 30 قسمت 45 دقیقه‌ای برای شبکه یک  نوشته اند. كه البته زمان پخش آن مشخص نيست.

گزارش از ندا انتظامی

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
 • Print this article!
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • E-mail this story to a friend!
 • Live
 • Turn this article into a PDF!
 • Ping.fm
 • RSS
 • Twitter

نوشته ای از admin \\ tags: ,

2 دیدگاه برای “ مجموعه تلويزيوني «آشپزباشي»‌ اين روزها در تهران در حال تصويربرداري است”

 1. پریا می گوید:

  اگر مهراوه وملیکا شریفی نیا تو ش بازی نمی کردندیا حداقل دونفر دیگه را به جایشان می اوردند

 2. پریا می گوید:

  خیلی خیلی خوب وعالی بود

نوشتن دیدگاه

نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد در ضمن نام سایت را درست بنویسید یا خالی بگذارید در غیر این صورت نظر شما حذف خواهد شد