کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

متن


نمایش مستند «سفر در امتداد سرزمین کهن» در خانه هنرمندان

خبرگزاری فارس: فیلم مستند «سفر در امتداد سرزمین کهن» ساخته کاوه بهرامی‌مقدم با موضوع بررسی آثار و زندگی منوچهر طیاب، سه‌شنبه درخانه هنرمندان ایران نمایش داده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، مستند بلند «سفر در امتداد سرزمین کهن» به کارگردانی کاوه بهرامی‌مقدم سه‌شنبه ۳۱ شهریور ساعت ۱۸ درخانه هنرمندان ایران نمایش داده می‌شود.
بر اساس این گزارش، این مستند درباره آثار و زندگی استاد طیاب است که بیشتر از نیم قرن در عرصه سینمای مستند ایران فعالیت مستمر داشته است.
کارگردان درباره فیلم می‌گوید: وقتی مسئولیت ساخت فیلم مستندی درباره استاد طیاب به بنده محول شد، پس از مطالعه اولیه متوجه شدم شاید برای شناخت استاد و آثارش لازم باشد با بخشی از سفرهای گذشته او همسفر شویم و نتیجه تجربه این سفرها فیلم سفر در امتداد سرزمین کهن ساخته شد.
برنامه نمایش آثار مستند که به همت انجمن تهیه کنندگان سینمای مستند ایران و همراه با نقد و بررسی فیلم انجام می‌شود، روزهای سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در تالار بتهوون خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
به گزارش فارس، کاوه بهرامی‌مقدم متولد ۱۳۳۰، فارغ‌التحصیل مرکز آموزش فیلمسازی باغ فردوس سال۱۳۷۴ است. وی فعالیت فیلمسازی را از سال ۱۳۶۴ آغاز کرده است و ساخت ۵ فیلم داستان کوتاه در قطع ۸،۱۶، ۳۵ میلمتری، ساخت دو فیلم انیمیشن در قطع ۸ میلمتری، ساخت ۱۰ فیلم مستند در قطع ۸ و دیوی‌کم و دریافت ۱۴ جایزه اول از جشنواره‌های داخلی و ۳ جایزه بین‌المللی از فعالیت‌های بهرامی‌مقدم است.

نظرات بسته است