مهر ۱۵

ساخت مجموعه تلویزیونی «یک لحظه دیرتر» با اپیزود «بازگشت» ادامه خواهد داشت.

 
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، امیرعباس کنی، تهیه کننده «یک لحظه دیرتر» با بیان این مطلب گفت: «این مجموعه به صورت تک قسمتی در ۱۳ قسمت مستقل ۴۵ دقیقه ای توسط گروه نویسندگان طراحی و سید فیاض موسوی آن را کارگردانی می کند.»

 
پیش از اپیزود «بازگشت» اپیزود «حباب» از مجموعه «یک لحظه دیرتر» ساخته شده است.

کنی ادامه داد: «پرداختن به لحظات سرنوشت ساز و تعیین کننده از ویژگی های این مجموعه است که بسط و گسترش لحظه و جوانب آن از رویکردهای اصلی «یک لحظه دیرتر» به شمار می رود.»

 
«بازگشت» درباره امیر و مستانه زن و شوهری است که مدتی از طلاق آنها می گذرد، آنها دختربچه های به نام «آرزو» دارند. امیر با مریم ازدواج کرده و مریم نمی تواند بچه دار شود از طرفی دیگر مستانه نیز مشغول تجارت دارو است و حسابی سرش شلوغ است. آرزو تصادف می کند و …

فیلمنامه «بازگشت» بر اساس طرحی از پیمان عباسی توسط رویا محقق نوشته شده است.

 
در اپیزود  «بازگشت» سولماز غنی (مستانه)، شهروز ابراهیمی (امیر)، هادی قمیشی (پزشک معالج)، مژگان غلامی (مریم)، لیلا شوقی (سحر) و بازیگر خردسال ملیکا پارسا (آرزو) بازی می کنند.

از دیگر عوامل این عوامل نیز می توان به افشین احمدی (مدیر تصویربرداری)، پیام سوری (طراح صحنه و لباس)، احسان رناسی (طراح گریم)، فرشید بلوچی (صدابردار) و محمدجواد رجب زاده( مدیر تولید) اشاره کرد.

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
  • RSS

نوشته ای از admin \\ tags: , , , , , , , , , ,

یک دیدگاه برای “ بازگشت در یک لحظه دیرتر”

  1. یاشار می گوید:

    سلام چرا توی این همه عکس عکس ترکمنی نداری؟

    [پاسخ]

نوشتن دیدگاه

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد