شهریور ۳۰

تله فیلم «عطش» به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو امروز (۲۳ شهریور) کلید خورد.

 
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، علیرضا حسینی، تهیه کننده «عطش» با بیان این مطلب گفت: «تصویربرداری این تله فیلم در خانه ای در کن آغاز شده و اغلب لوکیشن ها در کن و جنوب تهران خواهد بود.»

«عطش» روایت زنی به نام طوبی است که به اتهام قتل همسر و دخترش در زندان است اما از آنجا که اقرار نکرده است پلیس سعی دارد راز این قتل ها را کشف کند.

 
فیلمنامه «عطش» را امیرشایان مهر نوشته و کامبیز کاشفی آن را کارگردانی می کند.

در این تله فیلم شبنم مقدمی (طوبی)، سولماز غنی (لیلا)، فاطمه طاهری، اصغر طبسی، لطف ا… سیفی، ساناز قربانی و مینا لاری به عنوان بازیگر ایفای نقش می کنند.

از دیگر عوامل «عطش» نیز می توان به رضا نوری (دستیار اول کارگردان و برنامه ریز)، آزاده نوربخش (دستیار دوم کارگردان)، رضا شیخی(مدیر تصویربرداری)،مقصود میرهاشمی (مدیر تولید)، محمدرضا حسینی (صدابردار)، کیان کاشفی(طراح صحنه و لباس)، علی جوادپور (طراح گریم) و رضا پایداری (عکاس) اشاره کرد.

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
  • RSS

نوشته ای از admin \\ tags: , , , , , ,

نوشتن دیدگاه

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد