کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

سالار عقیلی سه آلبوم دیگر اوایل سال ۸۹ منتشر می‌کند

به گزارش ایسنا، پس از انتشار آلبوم «عشق دیرین» در ابتدای هفته جاری، سالار عقیلی از انتشار سه آلبوم دیگر در اوایل سال ۸۹ خبر داد.
این هنرمند عرصه‌ی موسیقی در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به آلبوم «عشق دیرین» تصریح کرد: این آلبوم شامل کارهای قدیمی «عارف» و «شیدا» همچون «از خون جوانان وطن لاله دمیده» و «زلف کج» است و به علاوه سه تصنیف نیز از مهرداد دلنوازی در این آلبوم گنجانده شده است.
به گفته‌ی عقیلی در آلبوم «عشق دیرین»،هشت تصنیف وجود دارد که همه توسط مهرداد دلنوازی تنظیم و توسط انتشارات «سروش» منتشر شده‌اند.
این هنرمند سپس از انتشار آلبوم‌ «عاشقی» پس از نوروز خبرداد و افزود: این آلبوم را با همکاری ارشد طهماسبی ـ آهنگساز و نوازنده‌ی تار ـ منتشر می‌کنیم.
سالار عقیلی ادامه داد: این چهارمین آلبوم من و ارشد طهماسبی است که آواز آن را به‌صورت «مرکب‌خوانی» اجرا می‌کنم و فضای جدیدی در آن اعمال می‌شود که علاقه‌مندان پس از انتشار آلبوم، شاهد آن خواهند بود.
او از انتشار آلبوم «هوای آفتاب» با همکاری «نوید دهقان» ـ که کنسرت سال ۸۷ این هنرمند را در تالار وزارت کشور در برمی‌گیرد ـ پس از نوروز خبر داد.
سالار عقیلی آلبوم «باده‌ی نوشین» را با آهنگسازی هوشنگ فراهانی توسط انتشارات سروش منتشر خواهد کرد.
این هنرمند به غیر از آلبوم «باده نوشین» که توسط سروش منتشر می‌شود،بقیه‌ی آلبوم‌هایش را توسط انتشارات «آوای باربد» منتشر می‌کند.
 

منبع: isna.ir

http://www.nosh.ir/wp-content/uploads/2013/08/00000000000.jpg

۱۳پاسخ به “سالار عقیلی سه آلبوم دیگر اوایل سال ۸۹ منتشر می‌کند”