کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

متن


سریال‌ پرانتز باز بزودی پخش می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین،‌ این سریال اپیزودیک در ۲۲ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای آماده شده است و ۲ قسمت از آن به‌پشت صحنه سریال اختصاص دارد.
به گفته تهیه کننده این مجموعه، ۱۰قسمت این سریال به‌طور کامل آماده تحویل به گروه فیلم و سریال شبکه تهران است و بقیه قسمت‌ها نیز در مرحله میکس نهایی است و قبل از سال جدید به‌اتمام خواهد رسید.
به گفته باباییان، این سریال در ادامه کارهای پوراحمد مثل «قصه‌های مجید» و «سرنخ» از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که از میان آنها می‌توان به حضور تعداد زیاد بازیگران حرفه‌ای سینما و تلویزیون اشاره کرد. ضمن اینکه از نگارش فیلمنامه تا میکس نهایی حدودا ۲ سال و نیم وقت برای آن صرف شده است.
به گزارش خبرنگار ما، تولید «پرانتز باز» از اوایل اردیبهشت با حمایت سیمافیلم در تهران شروع شد و ابتدا قرار بود در ۲۶ قسمت تولید شود. این سریال از مضمونی اجتماعی برخوردار است و لوکیشن اصلی‌اش خانه‌ای در حوالی میدان قزوین است. ضمن این که صحنه‌های دیگرش هم در نواحی مختلف تهران مثل هتل‌لاله، اطراف میدان نوبنیاد، فرودگاه و اتوبوسرانی و همچنین چند خانه در نقاط مختلف تهران جلوی دوربین رفته است.
فیلمنامه این مجموعه را کیومرث پوراحمد به‌همراه اصغر عبداللهی نوشته‌اند و هر قسمت، داستان جداگانه‌ای دارد. داستان هم از جایی شروع می‌شود که آقای گلشهر یک مسافرخانه قدیمی را که حالا به یک ساختمان متروکه‌ و دورافتاده در گوشه‌ای از شهر تبدیل شده، بازسازی می‌کند و آن را به مهمانخانه‌ای مجلل تبدیل می‌کند و خودش هم در آن مشغول به کار می‌شود. حضور آدم‌های مختلف در این مهمانخانه این شرایط را فراهم می‌کند که آدم‌های مختلفی با حضور در آن، داستان‌های مختلفی را رقم بزنند که موضوع بیشترشان حول مضامین اجتماعی می‌گردد. ضمن این که داشتن یک لوکیشن ثابت، کار را برای سازندگان کار هم ساده‌تر و راحت‌تر می‌کند.
بازیگران اصلی کار، امیر غفارمنش،فردوس کاویانی، طناز طباطبایی و فرزین محدث هستند و پیش از این در اپیزودهای دیگر کار هم بازیگرانی مثل رضا کیانیان، مرضیه برومند،مهرانه مهین ترابی، مجید سعیدی، ابراهیم آبادی، بهرام شاه‌محمدپور، معصومه میرحسینی، امیررضا وزیری، مهدی احمدی، رزیتا حفیظ، عطیه غبیشاوی، آزاده مهدی‌زاده، محمدرضا ترابی و مالک سراج، رحمان باقریان، حسین عابدینی، محمدعلی میاندار، شاهرخ نورمحمدی، احسان فدایی و مهدی باقربیگی جلوی دوربین رفته‌اند.
تدوین کار به عهده معصومه شاه نظری بوده و حامد رضی هم کار صداگذاری را انجام داده است. موسیقی هم کار فردین خلعتبری است.
برخی از عوامل دیگر کار هم عبارتند از:
مهدی مجد وزیری (مدیر تصویربرداری)‌، فهیمه ساعی (مدیر تولید)‌، مهری شیرازی (طراح گریم)‌ و داریوش باباییان (مجری طرح).
 

منبع: jamejamonline.ir

۵پاسخ به “سریال‌ پرانتز باز بزودی پخش می‌شود”

یک نظر بگذارید

شما باید وارد شده باشیدتا بتوانید نظر بگذارید