شهریور ۱۷

نصرالله رادش گفت وگویی با ایران دخت کرده ودر بخشهایی از این گفت وگو گفته است :مثلا من خودم اصولا مردهای خوشگل را دوست ندارم .به نظرم صورت مردها باید مردانگی داشته باشد و خشن باشد ولی ما چه در ایران وچه در خارج از آن داریم بازیگرانی که خوشگل نیستند بازیگران بسیار خوبی هستند و مخاطب هم می تواند به خوبی با آنها رابطه برقرار کند.

رادش در بخش دیگری از این مصاحبه در پاسخ به سوالی درباره ادامه دادن همکاری گروه ساعت خوش گفته است :آقای مدیری کار گردان ساعت خوش از بعد از این سریال هم سعی کرد یک جورهایی از بچه های آن موقع در کارهایش استفاده کند . من ُنادر سلیمانی ،یوسف صیادی و…. از جمله افرادی هستیم که در کارهای آقای مدیری در این چند سال اخیر بازی کردیم و درضمن مگر آقای مدیری در سال چند سریال می سازد که بتواند از همه ما در کارهایش استفاده کند ؟به نظرم تا حدی که توانسته از حضور بچه های ساعت خوش بهره برده .

رادش همچنین درباره بازی در سریال مسافران گفته است :مثلا همین نقشی که در سریال مسافران دارم شاید خیلی ها بگویند خوب است و از آن راضی باشند ولی خودم چون بعضی وقتها احساس می کنم جنس صدایش شبیه کاری می شود که با آقای مدیری داشتم(نقش حیف نون ) می شود از آن راضی نیستم .البته خیلی ها می گویند اینطور نیست و اصلا اذیت نمی شوند ولی توقع ام از خودم خیلی بالاست و این موضوع خیلی اذیتم می کند .

رادش همچنین گفته :من خیلی در دیالوگ پیچیده گفتن استاد نیستم و اغلب بازیگرهایی که در تئاتر کار می کنند از پس این دیالوگها برمی آیند .دیالوگهایی از جنس زندگی مردم را دوست دارم .در همی سریال مسافران هم به بچه های نویسنده هم می گویم تورا خدا ازاین دیالوگهایی که برای خانم دولتشاهی و دهقان وآقای معجونی می نویسند برای من ننویسند .

وی همچنین عنوان کرده :ما واقعا کمدی به معنای واقعی نداریم فیلم کمدی ما شده اینکه یک نفر مثلا با نمک بیاید و در طول کار به اصطلاح تیکه بیاندازد .

-چارلی چاپلین را در نظر بگیرید او یکی از نابغه های سینماست .

- فروتن یکی از بازیگرانی است که من بسیار اورا دوست دارم . به نظرم او از پدیده های سینمای پس از انقلاب است .من وقتی بازی او را در فیلم دوزن وقرمز دیدم ولقعا متحیر شدم ولی الان خیلی ها می گویند تکراری شده (لابد چون خودم کمتر سینما می روم ،نمی دانم )ولی من می گویم به خدا خیلی از بازیگرهای هالیوو هم یک جور بازی می کنند ولی چون آنجا همه چیز درست است بازیگر تکراری دیده نمی شود.

-من فکر می کنم اگر سه بازیگر خوب داشته باشیم یکی از آنها حتما رضا شفیعی جم است .
 
منبع : وبلاگ بازمانده

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
 • RSS

نوشته ای از admin \\ tags: , , , , , , ,

۱۸۱ دیدگاه برای “ نصرالله رادش: اصولا مردهای خوشگل را دوست ندارم”

 1. سارای عزیز!!!! می گوید:

  زیبایی سیرت مهمه نه زیبایی صورت!!

  [پاسخ]

 2. desert girl می گوید:

  چون خودش زشته میگه از مردای خوشگل بدم میاد وگرنه محمد رضا هم خوشگله هم جذاب

  [پاسخ]

  جومونگ پاسخ در تاريخ فروردین ۱۷م, ۱۳۸۹ ۱۱:۵۳ ب.ظ:

  س برو تا گلزار باهات بازی کنه.بازیگر خوشگل و جذاب فقط سونگ ایل گوک(جومونگ)

  [پاسخ]

 3. ساگاس می گوید:

  گلزارهمونی نبودکه وسط کنسرتش زیرپاش ترقه انداخته بودن سیاه شده بود؟؟؟

  [پاسخ]

  ساگاس پاسخ در تاريخ فروردین ۱۳م, ۱۳۸۹ ۸:۴۶ ب.ظ:

  http://up.iranblog.com/2162/1270311499.jpg

  [پاسخ]

  جومونگ پاسخ در تاريخ فروردین ۱۷م, ۱۳۸۹ ۱۱:۵۴ ب.ظ:

  هر کی این کارو کرده صدا سیما باید یه جایزه ویژه بهش بده

  [پاسخ]

  ساگاس پاسخ در تاريخ فروردین ۱۸م, ۱۳۸۹ ۷:۵۸ ب.ظ:

  چی کارکرده؟

  [پاسخ]

  اسکارلت پاسخ در تاريخ فروردین ۲۶م, ۱۳۸۹ ۷:۱۷ ق.ظ:

  جومونگ همونیه که شکل جوجه تیغی بود ؟ جالبه بحث سر حرف رادشه اونوقت نشستین در مورد گلزار و جومونگ صحبت میکنید .
  همیشه میگن خانمها حسود هستن ولی راستش اینه که آقایون حسودترن برای اینکه اصلا از مردهای خوشگل خوششون نمیاد و اگه مردی از نظر ظاهر زیبا باشه هیچوقت ازش تعریف نمیکنن هیچ بلکه توی سر اون بینوا هم میزنن. امان از دست مردهای حسود :x

  [پاسخ]

 4. آرتا می گوید:

  منم مثل همه از آدمهای زیبا خوشم میاد اما اصلا دوست ندارم همسر آیندم خوشگل باشه.قیافه معمولی خیلی بهتره چون اینطوری مورد توجه زنای دیگه قرار نمیگیره.

  [پاسخ]

 5. باریکلا می گوید:

  همتون بیکاریییییییییییییییییییییییییییییییییییییید :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;-)

  [پاسخ]

  آرتا پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۸۹ ۱:۰۱ ق.ظ:

  مثل تو

  [پاسخ]

 6. باریکلا می گوید:

  ببخشیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

  [پاسخ]

نوشتن دیدگاه

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد