شهریور ۱۴

مدیر شبکه تهران دلیل انتخاب مسعود ده‌نمکی برای کارگردانی مجموعه نوروزی این شبکه را توانایی و موفقیت او در سینما ذکر کرد. مجید رجبی معمار درباره انتخاب ده‌نمکی برای کارگردانی مجموعه نوروزی شبکه تهران گفت: فیلمنامه مجموعه نوروزی با نظارت ده‌نمکی در حال نگارش است. ده‌نمکی از مستندسازهای خوب است و با آنکه تجربه ساخت فیلم سینمایی نداشت، اما در آثار خود نشان داد در این زمینه موفق است. ده‌نمکی از کارگردانان توانمند است.
وی در ادامه افزود: امیدواریم او در تجربه جدید خود که مجموعه‌سازی برای تلویزیون است، موفق شود و همان موفقیت آثار سینمایی خود را تکرار کند. هدف ما تهیه یک مجموعه نوروزی مناسب برای مخاطبان است. در مجموع شبکه تهران دنبال جذب کارگردانان سینما برای کارگردانی مجموعه‌ها و فیلم‌های تلویزیونی است و در سال‌های اخیر توانسته‌ایم کارگردان خوب سینما را جذب کنیم.

این مطلب را به وسیله گزینه های زیر به اشتراک بگزارید و لذت ببرید
  • RSS

نوشته ای از admin \\ tags: , , , ,

نوشتن دیدگاه

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

- نظراتی که به صورت انگلیسی نوشته شوند یا به موضوع ربطی نداشته باشند تایید نخواهد شد