کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

متن


رامبد جوان با سریال جدید مسافران

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی “رامبد جوان ” با نام قبلی “سیاهچاله ” آغاز شد که در ادامه نام این مجموعه با نظر تهیه کننده و کارگردان به “مسافران ” تغییر پیدا کرد.
بنابراین گزارش، تا به حال حدود ۲۰ قسمت از سریال “مسافران ” آماده شده و گروه در تلاش هستند تا رسیدن به زمان پخش حداقل ۲۰ قسمت از آن را برای پخش آماده کنند.ضمن اینکه پخش آنونس‌های این سریال نیز از فردا شب آغاز خواهد شد.


این مجموعه طنز در ۵۰ قسمت ۳۴ دقیقه‌ای برای پخش هر شبی از شبکه سه سیما ساخته می‌شود و تا به حال بازیگرانی نظیر رامبد جوان، حمید لولایی، حسن معجونی، نصرالله رادش، شقایق دهقان و سحر دولتشاهی در آن جلوی دوربین رفته‌اند و بازیگران دیگری نیز در ادامه به این سریال خواهند پیوست.
“پیمان قاسم‌خانی ” سرپرست نویسندگان این مجموعه است و محراب قاسم‌خانی، سروش صحت، علیرضا ناظر فصیحی و فرخ نعمتی کار نگارش داستان‌ها را برعهده دارند.
در خلاصه داستان این سریال آمده است: در سیاره کوچک آبی‌رنگی در گوشه پرتی از کهکشان مدتی است موضوعی فکر اعضای کنفدراسیون راه شیری را به خود مشغول کرده است و آن این است که ساکنان سیاره زمین بدون ملاحظه مشغول تخریب محیط زیست خود هستند و نادانسته تعادل کهکشان را به هم زده‌اند. کنفدراسیون ۴ مامور زبده خود را به زمین می‌فرستد تا درباره این موجودات عجیب تحقیق کنند.
آنها در قالب یک خانواده در تهران فرود می‌آیند و خانه یک کله‌پز را اجاره و در آن مستقر می‌شوند…
سایر عوامل این مجموعه که “محسن چگینی ” تهیه کنندگی آن را برعهده دارد، عبارتند از: حمید مهین‌دوست (مدیر تولید)، رضا نمازی (مدیر تصویربرداری)، علیرضا نوروزیان (صدابردار) ، امین صدرایی (طراح صحنه و لباس)، محراب قاسم‌خانی (عکاس) و رضا فرساد(جلوه‌های ویژه رایانه‌ای)

۳۷پاسخ به “رامبد جوان با سریال جدید مسافران”