کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

مزیت چای لاغری دکتر سینا نسبت به سایر روش های لاغری

از امتیازات بسیار شاخص این محصول مقرون به صرفه بودن و ارزان بودن آن نسبت به سایر روش های لاغری از جمله : گن های لاغری ، کمربندهای لاغری ، قرص های لاغری ، رژیم های آنچنانی ، جراحی های مضر و مخرب لاغری و حتی پیاده روی و ورزش است. با استناد به آزمایشات گسترده بالینی در اروپا و آمریکا مصرف چای لاغری ضمن کاهش ۳-۷ کیلو گرم وزن در ماه، هیچگونه عارضه پوستی از قبیل تیرگی و چین و چروک صورت بهمراه ندارد.(که امتیازی بسیار ویژه در مقایسه با دیگر روش ها است) قابل ذکر است که این محصول به تعدادی از کشور های اروپایی نیز در حال صادرات میباشد.
اثرات بالقوه چای لاغری دکتر سینا حتی در کاهش میزان کلسترول خون به اثبات رسیده است . مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود.

 

مکانیسم اثر چای لاغری دکتر سینا
این چای با کاهش ترشح آنزیم آمیلاز بزاق و روده که وظیفه آن کمک به هضم و جذب مواد قندی در بدن است باعث کاهش شدید میزان جذب مواد قندی غذای مصرفی می شود . با این مکانیسم میزان تجمع مواد قندی در بدن کاهش یافته و بدن جهت جبران ناچار به چربی سوزی می شود .
-محصولی بر گرفته از طبیعت سبز ایران زمین که آسان سریع و مطمئن شما را به وزن ایده آل رسانده و در آن وزن تثبیت می نماید . در این نوع چای گیاهانی بکار برده شده که به عنوان لاغر کننده های اصلی پنج عمل عمده را انجام میدهد :
۱- واداشتن متابولیسم بدن به چربی سوزی به شکلی که در کل ۲۴ساعت حتی وقتیکه در خواب هستید چربی خواهید سوزاند.
۲- جلوگیری از تجمع مواد قندی در بدن.
۳- از بین بردن بسیار موثر اشتهای کاذب.
۴- بکار واداشتن روده های کم کار و رفع موثر یبوست.
۵- آرامش بخش: با بهره مندی از این خاصیت چای لاغری دکتر سینا دیگر شاهد استرس های جان کاه دوره های آنچنانی کاهش وزن نخواهید شد.
به علاوه:
۶- تنظیم فشار خون، قند خون و چربی خون.
۷- کاهش چشم گیر آنزیمهای مضر کبدی و در نتیجه روشنتر و لطیفتر شدن پوست بدن.
۸- از بین بردن رفلاکس معده (بازگشت اسید معده به حلق).

صدای مشاور درباره چای لاغری دکتر سینا
به همراه سفارش شما دفترچه راهنمای مصرف و تلفن صدای مشاور تغذیه شما برایتان ارسال می‌ شود شما می توانید با مشاور خود تماس گرفته و سوالات خود را قبل از شروع مصرف، حین مصرف، و بعد از مصرف با مشاور خود مطرح نمایید.

تبلیغات :

http://www.nosh.ir/wp-content/uploads/2013/08/00000000000.jpg

یک نظر بگذارید

شما باید وارد شده باشیدتا بتوانید نظر بگذارید