کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

جدیدترین عکسهای بازیگران سریال راز پنهان

سازندگان مجموعه تلویزیونی «راز پنهان» با دو خواننده پاپ برای ساخت تیتراژ این سریال مذاکره کردند.
به گزارش خبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «راز پنهان» به کارگردانی و نویسندگی «فلورا سام» و تهیه‌کنندگی «مجید اوجی» اسفند سال گذشته در حوالی طرشت کلید خورد و پس از کار در یوسف آباد، بیمارستان عمل، زعفرانیه، ولنجک، تجریش و … به نیاوران می‌رود.

راز پنهان

راز پنهان

«راز پنهان» پس از «ناز و نیاز» دومین سریال کارگردانش است و یک درام اجتماعی به شمار می‌رود. داریوش ارجمند، پروانه معصومی، محمود عزیزی، الهام حمیدی، علیرضا جلالی‌تبار، کامران تفتی، لادن طباطبایی، کاوه آشنا، حمیدرضا محمدی، (باحضور) سعید پورصمیمی و علیرضا جلالی‌تبار در این سریال بازی دارند. جلالی‌تبار و تفتی در این سریال نقش دو جوان به نام‌های فرامرز و امیرعلی را بازی می‌کنند که در دوران کودکی دوستی نزدیک با یکدیگر داشته‌اند. پس از سال‌ها آن دو به طور اتفاقی با یکدیگر ملاقات می‌کنند و رابطه قدیمی دوباره جان می‌گیرد. با مرور زمان وقایع تازه‌ای آشکار می‌شوند که این دوستی تحت‌الشعاع آن‌ها قرار می‌گیرد. معصومی و ارجمند نیز نقش پدر و مادر فرامرز را دارند.

راز پنهان

راز پنهان

 
سایر عوامل تولید پروژه عبارتند از:‌ مدیر تصویربرداری: اسماعیل آقاجانی، طراحان گریم: احسان روناسی، شیوا پاک‌نیت، طراح لباس: مژگان مظفری، صدابردار: محمد کیان ارثی، مدیر تولید: عباس دقاقی عکاس مهرداد همراهی و…
راز پنهان

راز پنهان

راز پنهان
منبع :
.farsnews.com

 

یک نظر بگذارید

شما باید وارد شده باشیدتا بتوانید نظر بگذارید