کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

اس ام اس و متن ادبی عاشقانه جدید و احساسی

هدفم بود که هرگز نشوم عاشق کس / چون که رخسار تو دیدم ، هدفم سخت شکست

…میشه پروانه بود و به هر گلی نشست اما بهتره مثل تو مهربون بود و به هر دلی نشست…بی هیچ دلیلی “بیادت هستم” تا نقض کنم قانونی را که علت می طلبد…گرچه آلوده ی دنیای فریبم اما سینه ای پاک به پهنای صداقت دارم ، دل من عاطفه را می فهمد ، با کسی سبزتر از عشق رفاقت دارم.
یه عالمه پیامـــــک جدید در ادامه مطلب..توی آسمون همیشه از یه ارتفاعی به بعد دیگه هیچ ابری وجود نداره ، پس هر وقت آسمون دلت ابری بود با دنیا نجنگ ، فقط اوج بگیر…هیچ دلی بی بهانه نمیتپد ، نمیدانم بهانه ها دلگیرند یا دلها بهانه گیر !…قلب من جایگاه رفیقی است که شقایق ها حسرت آن را می خورند…بهترین ها همیشه میمانند ، شاید جلوی دیدگان نباشند اما در دل ماندگارند…عجب جوش و خروشی بود عشقت / خراب باده نوشی بود عشقت / بهشتم را به سیبی داد بر باد / عجب آدم فروشی بود عشقت…نکند یوسف عمرم رود از مصر خیالت / باز آواره ی تنهایی چاهم بکنی…گاهی میان مردمدر ازدحام شهرغیر از تو هرچه هست را فراموش می کنم ……من ندانم که کی اممن فقط می دانمکه تویی،شاه بیت غزل زندگی ام…میدونی الان دارم چی میخورم ؟
*
*
*
*حسرت یه لحظه دیدنتو..!…میدونی وقتی بهت پیام نمیدم یعنی چی ؟ یعنی پیامی در حد مرامت ندارم !…اگر آرامش قلب دوست در این است که بداند که دوستش بیاد اوست، بدان که بیادت هستم……
علم بهتر است یا ثروت؟ باور کن هیچکدام! فقط ذره اى معرفت!…فریاد زدم بدونی بیزارم از جدایی،دلم برات تنگ شده ،عزیز دل کجایی!…بندبند دل بنده به بندبند دلت بنده ، دلبند دل بنده دل بنده برات تنگه!…نگاهت کافیست تادرهواى آمدنت بمیرم،توهمیشه دعوتى،رأس ساعت دلتنگى……۱؟
۲؟
۳؟
۴؟
۵؟
۶؟
۷؟
۸؟
۹؟
۱۰؟
۱۰۰؟
۱۰۰۰؟
۱۰۰۰۰۰؟
۱۰۰۰۰۰۰۰۰؟
۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰؟
۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰؟
۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰؟
تا کجا میخوای بشماری!بیشتر از اینا میخوامت….گل روتو گل نداره، پیش تو گل مثل خاره…همه دنیا به چشمم، با همین یه گل بهاره…درفلسفه ی وفا چنین آمده است: \”دل وقف شکستن است..بیهوده نرنج!!!!\”…اگر نهایت دوست داشتن در یک قطره باران است، من دریا را تقدیمت میکنم…آموخته ام: کسی که یادم نکرد من یادش کنم شاید او تنهاتر از من باشد…به بند دلت میاویزرخت خاطره ام راگرد باد های فراموشی حرمت نمی شناسند…..اینجا زمین است ، زمین گرد است !تویی که مرا دور زدی! … فردا که به خودم برسی، حال و روزت دیدنیست…….
همیشه حرارت لازم نیست…گاهی از سردی یک نگاه… میتوان آتش گرفت ….حـالا کـه میـخـواهـی بـروی …. لطفــا قـدمـهـایـتـــ را تنـدتـر بـردار …. دلـم را فـرستــاده امـدنبـالـِـ نخــود سیـــاه . . . !…چندیست در نبودنت به ساعت شنی می نگرم….یک صحرا گذشته است……می سپارمت به خدا ….خدایی که هیچ وقت تو را به من نسپرد !

 

نظرات بسته است