کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

مدارک احمد رضایی در دادگاه دبی گم شد

قاضی دبی مدارک احمد رضایی را نداد

جهت خواندن به مشاهده ادامه مطلب مراجعه کنید …

قاضی پرونده مرحوم احمد رضایی در کشور امارات متحده عربی، از دادن هرگونه اسناد و مدارک حتی وسایل شخصی همچون موبایل ، کامپیوتر و لباس شخصی آن مرحوم خودداری کرد.

پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی:پس از شش روز پیگیری و هشت روز از درگذشت مرحوم احمد رضایی در نخستین ساعات بامداد دیروز ، پیکر آن مرحوم به ایران منتقل و مستقیما از فرودگاه امام خمینی (ره) به پزشکی قانونی انتقال یافت تا پس از طی مراحل ، برای مراسم تشییع و خاکسپاری آماده شود .

این گزارش حاکیست قاضی پرونده مرحوم احمد رضایی در کشور امارات متحده عربی، از دادن هرگونه اسناد و مدارک حتی وسایل شخصی همچون موبایل ، کامپیوتر و لباس شخصی آن مرحوم خودداری کرده است .

قاضی پرونده مدعی است که تحقیقات هنوز ادامه دارد و تنها نظر یک نفر پزشک را رسما دریافت کرده، ولی دیگر مراجع از جمله پلیس جنایی، هنوز اعلام نظر نکرده اند .

قابل توجه است که مدیریت هتل محل اقامت مرحوم احمد رضایی نیز، از دادن نسخه ای از فیلم هایی که توسط دوربین های مدار بسته داخل هتل، که کلیه ترددها به داخل هتل را به مدت سه روز ثبت و ضبط می کند به نماینده خانواده رضایی و سفارت جمهوری اسلامی ایران در امارات خودداری کرده است .

 

نظرات بسته است