کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

خانه فساد اینترنتی دروغی

 عکس پیامد حسادت دختر جوان به تازه عروس

ایران:او به مأموران گفت: فرد ناشناسی یک سایت اینترنتی با مشخصات و عکس من راه‌اندازی کرده و مدعی شده خانه‌ام یک مرکز فساد است و مدتی است مردان غریبه به این بهانه مزاحم من می‌شوند و آرامش روحی و روانی‌ام را برهم زده‌اند.

 حالا هم خواستار بررسی سریع موضوع و برخورد با عامل یا عاملان این ماجرای ناجوانمردانه هستم. پس از این شکایت تیمی از مأموران تحقیقات تخصصی را آغاز کرده و دریافتند مطالب سایت از محلی در نزدیکی دفتر کار شاکی ارسال می‌شود.
در ادامه نیز ۴۰ تن در این رابطه شناسایی شده و تحقیقات روی آنها متمرکز شد. سرانجام پس از ۳ ماه تجسس، مأموران به یکی از همکاران شاکی به نام «فریبا» مشکوک شده و او را تحت بازجویی‌های پلیسی قرار دادند. دختر جوان در تحقیقات مقدماتی منکر هرگونه جرمی شد اما وقتی با دلایل پلیسی روبه‌رو شد، لب به اعتراف گشود و گفت: به مرد جوانی که از همکارانم بود، علاقه‌مند شده بودم اما او برخلاف علاقه‌ام به شاکی پیشنهاد ازدواج داد.
من هم برای انتقام سایت را راه‌اندازی کردم. سرهنگ محمدمهدی کاکوان، رئیس پلیس «فتا» استان البرز با اشاره به این خبر هشدار داد: شهروندان بخصوص زنان و دختران از قرار دادن مشخصات و عکس‌های خود روی شبکه‌های اجتماعی بشدت خودداری کرده و اطلاعات خصوصی زندگی‌شان را به هیچ عنوان در اختیار افراد غریبه قرار ندهند.

 

یک نظر بگذارید

شما باید وارد شده باشیدتا بتوانید نظر بگذارید