کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

پرونده خودکشی دختر جوان به علت رابطه نامشروع با یک بازیگر

خبر جدید از پرونده خودکشی دختر جوان به علت رابطه نامشروع با یک بازیگر

 عکس خبر جدید از پرونده خودکشی دختر جوان به علت رابطه نامشروع با یک بازیگر

پانا:معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی ناجا درخصوص انتشار خبری تحت عنوان “گزارش تکان دهنده از پشت صحنه سینما!” در یکی از نشریات گفت: تا کنون پرونده‌ای تحت عنوان “خودکشی دختری به دلیل آزار و اذیت هنر پیشه معروف” به پلیس آگاهی واصل نشده است. 

پانا:این خبر، دختر ۲۰ ساله‌ای به منظور نوشتن زندگی‌نامه یکی از بازیگران معروف تلویزیون و سینما به محل دفتر کار او رفته که مورد تعرض قرار می‌گیرد و در نهایت به دلیل ناامیدی از احقاق حق خود دست به خودکشی می‌زند. همچنین در ادامه این خبر آمده است که سه قربانی دیگر، توسط این هنرپیشه معروف، مورد تعرض قرار گرفته‌اند.

سرهنگ “هادی مصطفایی” معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار ما درخصوص خبر منتشره فوق گفت: در تمام وقایع خودکشی که احتمال جنایت و دگر‌کشی متصور باشد، یا اینکه بررسی انگیزه و نقش احتمالی سایر افراد و جرم‌های ارتکابی بر قربانی، نیاز به تحقیقات پلیسی داشته باشد، پرونده از طرف مراجع قضایی به پلیس آگاهی ارجاع و تحت رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی افزود: برابر سوابق موجود، تا‌کنون پرونده‌ای با مضمون و محتوای ذکر شده به پلیس آگاهی واصل نشده است. 

سرهنگ مصطفایی یادآور شد: همان‌طور که می‌دانید، در مراحل تحقیق و دادرسی به یک پرونده، شهرت، بازیگر سرشناس بودن‌، یا داشتن سمت رسمی و غیره، هیچ‌کدام مانع تحقیق نیست و دراین مورد خاص نیز، چنانچه شکایت یا اطلاعاتی از طرف خانواده یا افرادی که مورد تعرض قرار گرفته‌اند مطرح شود، قطعا برابر روال قانونی اقدام خواهد شد.

 

یک نظر بگذارید

شما باید وارد شده باشیدتا بتوانید نظر بگذارید