خرداد ۰۳

پلیس زن در ایران چارچوب دارد
سودابه بیضایی چهره جدیدی است که این روزها می‌توانید حضور او را خیلی بیشتر از این سال‌هایی که وارد کار هنر شده حس کنید. او توانسته با همین حضور کوتاهش با کارگردان‌های قابل قبولی مثل سیروس الوند، محمد جواد کاسه‌ساز، مسعود نقاش‌زاده، مسعود آب‌پرور و… کار کند. او و برای رسیدن به پیشرفت حاضر است، تلاش کند، چهره‌اش را بشکند و از این موضوع هیچ ابایی ندارد، حتما قیافه و گریم خاص او را در فیلم سینمایی غیر منتظره به یاد دارید (البته اگر بتوانید بشناسیدش!).

با توجه به اینکه سریال هوش سیاه یک مجموعه تلویزیونی نسبتا متفاوت در تلویزیون ایران است، از نحوه حضورتان در این سریال بگویید… ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

خرداد ۰۳

یکی از بازیگران سینما که دادخواست ابطال عقد دائم خود از همسرش را ارائه کرده بود، با حکم دادگاه تجدیدنظر به ادامه زندگی مشترک محکوم شد. مدتی قبل یکی از بازیگران سینما و تلویزیون با حضور در مجتمع قضایی خانواده، دادخواست ابطال عقد خود و همسرش را ارائه کرد.این بازیگر مدعی شد ۱۲ سال قبل با همسرش که بعد از سال‌ها از یکی از کشورهای اروپایی به ایران بازگشته بود، ازدواج کردم. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

خرداد ۰۳

فاطمه معتمدآریا که به دلایل قضایی خروجش از کشور منع شده بود، پس از تلاش‌های برخی مسؤولان مبنی بر اجازه خروجش از کشور، بلافاصله در فرانسه و در جشنواره کن، بدون حجاب اسلامی و با دستبند…
فاطمه معتمدآریا که به دلایل قضایی خروجش از کشور منع شده بود، پس از تلاش‌های برخی مسؤولان مبنی بر اجازه خروجش از کشور، بلافاصله در فرانسه و در جشنواره کن، بدون حجاب اسلامی و با دستبند سبز حاضر شد. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

خرداد ۰۲

پرونده لیلا حاتمی، همسر و مادر وی به اتهام کلاهبرداری در شعبه ۳۸ دادگاه تجدیدنظر در حال بررسی است.

به گزارش فارس جلسه رسیدگی دوباره به پرونده اتهامات لیلا حاتمی، علی مصفا و زهرا خوشکام (مادر لیلا حاتمی) در حال حاضر در شعبه ۳۸ دادگاه تجدید نظر تهران در حال بررسی است.

این جلسه که از دقایقی پیش آغاز شد مربوط به بررسی اتهاماتی است که چند نفر از شکات به لیلا حاتمی و علی مصفا و مادر لیلا حاتمی وارده کرده‌اند و مدعی شده‌اند آنها در شهر کرج ۵ هزار متر مربع زمین کلاهبرداری کرده‌اند. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

خرداد ۰۲

اکبر عبدی بازیگر سینما و تلویزیون چهارشنبه به دلیل بالا رفتن قند خون در بیمارستان عرفان بستری شد.

به گزارش مهر، این بازیگر سینما و تلویزیون از چهارشنبه در بیمارستان عرفان تهران بستری است، در این مدت تعدادی از همکاران این بازیگر به ملاقات او رفته‌اند. بعد از ظهر امروز شنبه مسعود ده نمکی، حبیب الله و جواد کاسه ساز به عیادت عبدی می‌روند هنوز زمان ترخیص این بازیگر از بیمارستان مشخص نشده است. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

خرداد ۰۲

بهرام رادان، السا فیروز‌آذر، همایون ارشادی، دانیال عبادی، آنا نعمتی، الناز فیروزآذر، پیام صالحی (خواننده گروه آریان)، سارا خوئینی‌ها، سمانه پاکدل در «پرنسیپ» بازی کرده‌اند.
این فیلم، داستان دو آرشیتکت است که از دو دنیای متفاوت می‌آیند و به لحاظ فکری و جهان‌بینی با هم متفاوت هستند. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

خرداد ۰۲

این فیلم در ژانر کمدی، داستان زوج جوانی را روایت می‌کند که شب عروسی دچار اختلاف شده و این اختلاف به مشکلی ریشه‌ای در زندگی مشترک‌شان تبدیل می‌شود.
«داماد خجالتی» آخرین مراحل فنی را طی می‌کند و هفته آینده آماده نمایش خواهد شد.
هنوز زمان اکران این فیلم مشخص نشده است. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

خرداد ۰۱

ادامه مطلب …»

نوشته ای از فرنوش