فروردین ۰۶

محسن افشانی در سال ۱۳۶۸ چشم به جهان گشوده و رشته تحصیلی اش مهندسی مکانیک است، با اجرا در برنامه “آستانه” کارش را در تلویزیون آغاز کرد و در کارنامه کاری اش  برنامه های تلویزیونی  “سلام بهار”، “ما دو تا” (اجرا) و سریال های “کارآگاهان”، “ترانه مادری”، “دفترخانه شماره ۱۳″ را دارد .آنچه در ادامه می‌آید گفت و گویی است با محسن افشانی؛

*از خودت بگو؟
پر  شر و شور،پرحرارت ،شیطون و پر از انرژی با یک دنیا استعدادم!

*از دغدغه های محسن افشانی می‌گویی؟ ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin \\ tags:

فروردین ۰۶

آنجلینا در دوران نوجوانی وقتی نتوانست در کار مدل شروع به فعالیت کند، افسردگی پیدا کرد و وقتی این افسردگی‌اش به اوج رسید اقدام به خودکشی و بریدن رگ  دستش کرد. همانطوریکه خودش می‌گوید: به خاطر بعضی دلایل زمانیکه من در حال انجام مراسم خودکشی بودم! و درد را حس می‌کردم می‌توانستم زنده بودن را حس کنم و می‌توانستم نوعی از آزادی را احساس کنم و به هرجهت این کار خودش نوعی درمان برای من به حساب می‌آمد.

آنجلینا ۱۳ تاتوی مشهور را روی بدنش خاکوبی کرده. دو تا ازخالکوبی‌ها جمله‌های زیبای تنسی ویلیامز می‌باشد و همین طور مکان تولد بچه‌هایش را هم روی بازویش چپش خالکوبی کرده است. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin \\ tags:

فروردین ۰۶

 

آقا پسرها:

سن ۱۴ سالگی: تازه توی این سن “هر” رو از “بر” تشخیص میدن. اول بدبختی

سن ۱۵ سالگی: یاد میگیرن که توی خیابون به مردم نگاه کنن… از قیافه خودشون بدشون میاد

سن ۱۶ سالگی: توی این سن اصولأ راه نمیرن،تکنو میزنن… حرف هم نمیزنن،داد میزنن… با راکت تنیس هم گیتار میزنن

سن ۱۷ سالگی: یه کمی مثلأ آدم میشن … فقط شعراشونو بلند بلند میخونن… راک & رول میخونن ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

فروردین ۰۴

جالب است بدانید مهران مدیری برخلاف تصورات بسیاری از مردم ،ویژگیهای غیر قابل تصوری دارد .حامد بهداد بازیگر سینمای ایران که قرار است به زودی با مهران مدیری کنسرت مشترکی را برگزار کند به تازگی مصاحبه ای کرده و در بخشهایی ازاین مصاحبه درباره مهران مدیری گفته است: مثل مهران مدیری هرگز نمی‌توان پیدا کرد. مهران یک آدم خجالتی، ماخوذ به حیا وکم حرف است.من نمی‌فهمم آن مهران مدیری جلوی دوربین کیست ؟این مهران کیست ؟و آن مهران کیست ؟می‌شود؟!
/پختگی حاصل از جنگ /

بهداد درادامه گفته است : چند وقت پیش مهران را دیدم. فهمیدم که مهران سه سال در جبهه جنگیده. من این را نمی‌دانستم. شگفت زده شدم. نمی‌دانم این آدمها برای چه به جبهه رفتند اما یک دلیل خیلی بزرگ دارند :ایران. یک دلیل بزرگتر هم مادر است ُدفاع از سرزمین مان در حافظه تاریخی ماست ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin \\ tags: ,

فروردین ۰۴

شنبه:همون لحظه که وارد دانشکده شدم متوجه نگاه سنگینش شدم. هر کجا میرفتم اونو میدیدم.یکبار که از جلوی هم دراومدیم نزدیک بود بهم بخوریم صداشو نازک کردو گفت:ببخشید
من که میدونم منظورش چی بود تازه ساعت ۹/۳۰ هم که داشتم بورد رو میخوندم اومد پشت سرم شروع به خوندن بورد کرد آره دقیقأ میدونم منظورش چیه اون میخواد زن من بشه
بچه ها میگفتن اسمش مریمه از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون تصمیم گرفتم باهاش ازدواج کنم.
یکشنبه:امروز ساعت ۹ به دانشکده رفتم موقع رفتن تو سرویس یه خانومی پشت سرم نشسته بود و با رفیقش میگفتن و میخندیدن تازه به من گفت ببخشید آقا میشه شیشه پنجرتونو ببندین من که میدونم منظورش چی بود اسمش رو میدونستم اسمش نرگسه ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

فروردین ۰۴

گروهی از بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون از برنامه‌های خود در سال جدید و تعطیلات سال نو صحبت کردند.
بازیگران پیر و جوان سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با فارس از برنامه‌های خود در سال جدید و تعطیلات سال نو صحبت کردند.

* ورشوچی: امیدوارم سال ۸۹ هم برای من، مانند سال ۸۸ باشد
محمد ورشوچی گفت: اگر عمری باقی بماند، زندگی و فعالیت‌ام را درسال ۸۹ ادامه می‌دهم. در ایام نوروز، بخاطر بزرگ‌تر بودن، مجبورم تا اواسط عید درخانه بمانم و بعد از آن است که درتهران خواهم چرخید. آن هم با آژانس! امیدوارم سال ۸۹ هم برای من به مانند سال ۸۸ باشد زیرا از گوشه و کنار و خانه هنرمندان هوای مرا دارند که جای تشکر دارد.
وی درباره کارهای تازه‌اش گفت: سال گذشته در سریال «خسته دلان» بازی کردم و در سال ۸۹ برنامه‌ای ندارم و هر پیشنهادی را هم به دلیل شرایطم نمی‌توانم قبول کنم. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

فروردین ۰۴

 

داشتن یک جزیره شاید اوج رویا و خواسته خیلی از افراد باشد؛ جدا از این پادشاهان این جزیره‌های خصوصی اغلب افرادی هستند که هم استطاعت مالی دارند و هم در جستجوی آرامش، امنیت و یافتن مکانی برای برگزاری جشنهایشان هستند که دور از چشم مردم عادی جامعه باشد.
گوئینت پالترو دوست داشت زندگی همراه با انزوای کامل را در یک جزیره تجربه کند و سه روز را در یک جزیره غیر مسکوئی کارائیبی گذراند. او با خودش فقط سه عدد پرتغال، یک گونی برنج، پشه بند، آسپرین، دوربین، دفتر یادداشت و مقداری هم لوازم آشپزخانه برده بود. او بعدا گفت: «تازه می‌فهمم چرا مردمی ‌که به جزیره‌های دریای کارائیب می‌روند دیگر دلشان نمی‌خواهد برگردند.»

اکنون جزیره‌های شخصی افراد معروف به یکی از خبرهای جذاب و مورد علاقه مردم تبدیل شده است. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

فروردین ۰۴

شمقدری با اشاره به اینکه بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران از دید معاونت سینمایی مشکل نیست، گفته است : بهزاد فراهانی(پدر گلشیفته فراهانی) نگرانی‌هایی را درباره حضور و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران دارد که این موضوع به ۶ ماه قبل بازمی‌گردد.

شمقدری عنوان کرده که؛ اگر فراهانی مشکلی از لحاظ حقوقی و قضایی نداشته باشد؛ نباید نگران ورود به ایران باشد.

یک امضا برای بازگشت
جواد شمقدری پیش از این در گفت وگوی دیگری با بیان اینکه معاونت سینمایی موافقت خود را نسبت به بازگشت گلشیفته فراهانی اعلام داشته، گفته بود : باید بگویم که فقط امضای معاونت سینمایی ارشاد برای بازگشت باقی مانده است.
شمقدری افزوده بود : در حال حاضر پرونده افرادی که مطرح شده‌اند که ممنوع‌التصویر سینما هستند در اختیار بخش قضایی است و در آنجا متوقف شده بود و رسیدگی آنها به تأخیر افتاده بود و ما فقط سعی کرده‌ایم که این پرونده‌ها به جریان بیفتد و چون بخش قضایی به ما مربوط نمی‌شود از جزئیات این پرونده‌ها با خبر نیستیم. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin \\ tags: