Oct 29

روزنامه کیهان در تحلیل سفر آنجلینا جولی بازیگر سرشناس هالیوود به مناطق سیل زده پاکستان نوشت:در یکی از روزهای پس از رویداد سیل فاجعه آفرین پاکستان که به آوارگی ۲۰ میلیون نفر انجامید، جولی به عنوان سفیر یونیسف به میان آوارگان رفت. 

به گزارش آخرین نیوز، او درست در زمانی تظاهر به غمخواری با سیل زدگان و گزارش نیازهای آنان می کرد، که هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در نقاطی از ایالت وزیرستان پاکستان، به بهانه تعقیب اعضای القاعده و طالبان، مردم بی گناه روستایی را هدف موشک قرار می دادند.

تظاهر انسان دوستانه جولی اما، تحلیلگران زیرک و واقع بین را فریب نداد. خیلی زود، در محافل رسانه ای و سیاسی ایالات متحده، حضور جولی در پاکستان، دارای ماهیت سیاسی و نمایشی برای به دست آوردن محبوبیت معنا شد. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

Oct 29

باشگاه خبرنگاران – وابسته به صداوسیما- کسب اطلاع کرد الناز شاکردوست، گلزار، لیلا اوتادی و نیکی کریمی در این لیست قرار داشته و در حال آماده شدن برای اعزام به این سفر هستند.

عده ای از هنرمندان با تایید تلویحی این خبر به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفتند: قرار است این افراد با پروازی فوق العاده و ویژه عازم سفر حج شوند و مقدمات این سفر آماده شده است. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

Oct 29

ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

Oct 28

سامان احتشامي نوازنده جوان پيانو كه سال‌هاي زيادي در كنار جواد معروفي ساز زده و از او تكنيك‌هاي نوازندگي پيانو را آموخته، در حال حاضر با فعاليت مستمر خود توانسته شاگردان زيادي را تربيت كند.

او كه انتقال‌دهنده آموزه‌هاي معروفي به نسل آينده است، با نوازندگي متفاوت خود توانسته با اين ساز انواع نغمات ايراني و موسيقي بومي را با همان تكنيك‌هاي موسيقي غربي بنوازد.

اين نوازنده پيانو در آخرين كنسرت خود در تالار وحدت براي ايجاد فضايي جديد در موسيقي خود، پيانوي تشريفاتي و گرانقيمت را با يك ساز بومي و ساده از منطقه ساحل خليج فارس (ني انبان) همراه كرد كه در نوع خود بي‌نظير بود.

ايده قرار گرفتن پيانو و ني‌انبان در كنار هم از كجا شكل گرفت؟

براي اولين بار در تاريخ موسيقي ايران ساز پيانو كه يك ساز كاملا كلاسيك و آكادميك، شيك و بين‌المللي به شمار مي‌آيد در كنار ني‌انبان كه يك ساز محلي و زيباي موسيقي جنوب ايران است، قرار گرفت كه در نوع خودش تجربه‌اي موفق بود. من در اين كنسرت قابليت پيانو را نشان دادم و هدفم اين بود كه به مردم بگويم بايد ابتدا تكنيك‌هاي جهاني يك ساز را فرا گرفت و سپس به سوي تجربه‌هاي نو حركت كرد. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

Oct 28

خیلی ها دوست دارند بدانند که بازیگران سینما چگونه با همسر خود آشنا شدند و….از این رو با ما همراه باشید تا از آشنایی حمید گودرزی با همسرش ماندانا دانشور بیشتر بدانید.

از ابتدای آشنایی تان بگویید.
حمید گودرزی:سال 82 در ساختمانی در میدان آرژانتین همسایه بودیم.آشنایی ما از آنجا شروع شد.من آن زمان دانشجوی رشته کارگردانی بودم.
ماندانا دانشور:و من ماندانا 16 ساله,محصل بودم.
حمید گودرزی:این آشنایی ادامه پیدا کرد و با پیشنهاد ازدواج من,مخالفت های اولیه خانواده همسرم شروع شد چون آنها در آمریکا ساکن بودند.
و با شغل شما هم مشکل داشتند؟
حمید گودرزی:تا حدی بله و مساله دیگر این بود که سطح اقتصادی خانواده همسرم,از خانواده من بالاتر بود.
ماندانا دانشور:البته فکر می کنم بیشتر به این دلیل بود که آن زمان 16 سال داشتم و نظر پدرم این بود که من هم باید همراه آنها به آمریکا بروم. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

Oct 28

سريال سروش صحت اين هفته كليد مي‌خورد

جام جم آنلاين: مجموعه تلويزيوني «ساختمان پزشكان» به كارگرداني «سروش صحت» با حضور بازيگران جديد كليد مي‌خورد.

به گزارش فارس ، مجموعه تلويزيوني «ساختمان پزشكان» به تهيه كنندگي محسن چگيني در حال حاضر مرحله پيش توليد را سپري مي‌كند و سريال طي روزهاي آتي در نياوران كليد مي‌خورد.

بنا بر اين گزارش ، در حال حاضر 10 قسمت از فيلمنامه به طور كامل آماده شده است و نگارش ساير قسمت‌ها نيز ادامه دارد. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin