Nov 01

رئیس سازمان ملی جوانان گفت: بسته ویژه‌ای را به منظور نشاط و شاداب‌سازی دختران تدوین می‌کنیم که آن را به تصویب هیئت دولت خواهیم رساند.

به گزارش فارس مهرداد بذر‌پاش اظهار داشت: سازمان ملی جوانان بسته حمایتی را با هدف نشاط ‌افزایی در نسل جوان دختران تدوین خواهد کرد. وی در ادامه افزود: نیاز‌های جامعه ما این است که دختران شاداب باشند از این رو فضاهایی را برای نشاط و ورزش آنها باید ایجاد کنیم و بسته حمایتی نشاط ‌افزایی دختران به دنبال ایجاد تسهیلات برای نشاط آنها در محیط کار خواهد بود.

بذرپاش با بیان اینکه در جلسه آخر ستاد ملی ساماندهی امور جوانان تصمیمات خوبی اتخاذ شد، ادامه داد: سازمان ملی جوانان راهبردی را به منظور ارتباط با دستگاه‌های مختلف اجرایی در دستور کار قرار داده که یکی از انها تدارک برنامه‌های مختلف با دستگاه‌ها در روز ملی ازدواج است.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در روز ملی ازدواج تمام دستگاه‌ها، خدمتی را به جوانان ارایه خواهند کرد و سازمان ملی جوانان در تعامل با رسانه ملی اقدام به تولید برنامه در حوزه فرهنگ‌سازی و ترویج فرهنگ ازدواج کرده است. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

Nov 01

یک روز آموزگار از دانش آموزانی که در کلاس بودند پرسید آیا می توانید راهی غیر تکراری برای ابراز عشق ، بیان کنید؟

برخی از دانش آموزان گفتند با بخشیدن عشقشان را معنا می کنند. برخی «دادن گل و هدیه» و «حرف های دلنشین» را راه بیان عشق عنوان کردند. شماری دیگر هم گفتند «با هم بودن در تحمل رنجها و لذت بردن از خوشبختی» را راه بیان عشق می دانند.
در آن بین ، پسری برخاست و پیش از این که شیوه دلخواه خود را برای ابراز عشق بیان کند،
داستان کوتاهی تعریف کرد: ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

Nov 01

یک مقام آگاه در وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: پیش بینی ها برای اجازه برداشت مردم از حسابهای یارانه در فاصله زمانی بین دهم تا بیستم هر ماه است.

با تاکید بر اینکه هنوز هیچ مجوزی برای برداشت از یارانه‌ها صادر نشده است، اظهار داشت: بررسی اوج مراجعات به بانکها حکایت از این مسأله دارد که این اوج مراجعه مربوط به بیستم تا پنجم هر ماه است.

وی افزود: بررسی این ترافیک زمانی، سبب شده تا زمانی در اواسط ماه همچون ۱۰ تا ۲۰ هر ماه برای برداشت از حسابهای یارانه در نظر گرفته شود تا ضمن جلوگیری از افزایش تراکم کاری در انتها و ابتدای هر ماه، امکان خدمات رسانی مطلوب تر از طریق شعب و سیستمهای خودپرداز فراهم شود. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

Oct 31

ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

Oct 31

بازیگران: غلامرضا آزادی، پیام آزادی، آیدا نامجو، مهران هادی، افسانه صالحی، محمدرضا سهرابی، الهام طهموری، محمدرضا حبیبی، مینو کرمی، هاله میرهادی، مرتضی حسینی، شهروز شیروانی، نازنین احمدی، لیلا خواجویی، مریم سلیمانی، پارسا صحرایی، محمدصادق ترابی، محمدمهدی ترابی، میلاد سرجویی، عادل یوسفی، زهرا مولوی، علی صانعی، محسن مشتاقی و با حضور: اصغر بیچاره و خسرو احمدی. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

Oct 31

لیلا اوتادی بازیگر جوان سینما این روزها علاوه بر بازیگری به تازگی به عکاسی نیز علاقه مند شده است و حتی نمایشگاه گالری جهان نما را نیز برگزار کرد.
لیلا اوتادی هم مثل خیلی از بازیگران دیگر,در رشته ای به جز بازیگری تحصیل کرده و سپس وارد این حرفه شده است.رشته تحصیلی او معماری بوده و به همین خاطر طی چند سال اخیر به هر کجا که سفر کرده عکس هایی با موضوع معماری شهر گرفته است.
لیلا اوتادی در این رابطه می گوید:به دلیل اینکه رشته من در دانشگاه معماری بود در آن دوران عکاسی هم می کردم اما نه در حد حرفه ای,به همین خاطر وقتی به جاهای مختلف سفر کردم تصمیم گرفتم عکاسی کنم و بعد نمایشگاهی را به نفع امور خیریه برگزار کنم.من در دو سال اخیر به شهر های مختلفی مثل وین,پاریس,فلورانس,رم,بانکوک و…سفر کرده ام و اینکه ادیان مختلف چطور بر معماری هر شهری تاثیر گذاشته اند بررسی کرده ام. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin