تیر ۲۸

فارس: در تازه‌ترین نظرسنجی انجام گرفته شهاب حسینی به عنوان موثرترین بازیگری که گیشه فیلم را تضمین می‌کند برگزیده شد.این نظرخواهی اینترنتی از سوی روزنامه بانی‌فیلم طی مدت ۹ روز انجام گرفته و تا پایان تیرماه ادامه دارد که نتایج اولیه آن به این شرح است.

شهاب حسینی که سابقه گرفتن سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را برای “سوپر استار ” در کارنامه خود دارد و به تازگی برای حضور در پروژه “یک حبه قند ” رضا میرکریمی قرارداد بسته، بالاتر از بازیگران سینمای تجاری همچون محمدرضا گلزار و امین حیایی در رده اول موثرترین بازیگر در تضمین موفقیت اقتصادی سینمای ایران ایستاد. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

تیر ۲۸

ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

تیر ۲۷
دانلود در ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

تیر ۲۷

فرهنگخانه  :سایت موسیقی ایرانیان نوشت:مدتی پیش تک آهنگی با نام «شهزاده دریا» از طرف برخی سودجویان و با اسم شهاب حسینی هنرپیشه نام آشنای سینما و تلویزیون در برخی سایت‌های غیر مجاز دانلود موسیقی منتشر شد که خود شهاب حسینی طی بیانیه ای که به صورت اختصاصی در اختیار موسیقی ایرانیان قرار داده است، انتشار چنین قطعه موسیقی نسبت داده شده به خود را تکذیب کرد.

در ادامه می توانید بیانیه شهاب حسینی را بخوانید: ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

تیر ۲۷

نام : امیر مسعود سلیمانپور

تاریخ تولد: ۱۴/۰۶/۱۳۶۰

ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin \\ tags: , , , ,

تیر ۲۶

روزنامه پرفروش «بیلد» چاپ آلمان با انتشار خبری بر روی پایگاه اینترنتی خود، از مسلمان شدن خانم «ماریا کرنر» ۲۸ ساله، نامزد «مسعود آوزیل» بازیکن ترک تبار تیم فوتبال آلمان خبر داد.
در این روزنامه آمده است که خانم «ماریا کرنر» که هفت سال از نامزدش بزرگ تر است، از تابستان سال گذشته به نامزدی وی در آمده است؛ وی خبر مسلمان شدنش را پیش از سفر همسرش به آفریقای جنوبی برای شرکت در مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰، اعلام کرد.
 «ماریا کنر» که در گذشته از مسیحیان پروتستانت بوده خواهر «سارا کرنر» خواننده نسبتا سرشناس آلمانی نیز است؛ «ماریا» طی مراسمی خاصی گرویدنش به دین مبین اسلام را اعلام کرد و نام خود را از «ماریا» به «ملک» تغییر داد. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

تیر ۲۶

همه زن‌ها و مردها دوست دارند برای همسرانشان عزیز باشند و عزیز بمانند. از ابتدای زندگی، حفظ این عزت و افزایش آن می‌تواند به استحکام زندگی کمک کند ، اما بسیاری از زن‌ها و مردها با اشتباهات کوچک و بزرگ، عزت خود را در زندگی زناشویی زیر سوال می‌برند و زندگی را برای خود و همسرشان سخت می‌کنند. رعایت بعضی مسائل و دقت به برخی نکات می‌تواند شما و همسرتان را برای هم عزیز نگه دارد و حتی در طول زندگی عزیزتر کند. برای این که این نکات را بدانید، به یاد آوری و توضیح آنها می‌پردازیم.

برای این‌که عزیز همسرتان باشید
همیشه صادق باشید. صداقت شما هیچ وقت از یاد همسرتان نخواهد رفت و بی‌صداقتی نیز براحتی می‌تواند اعتماد همسرتان را از شما سلب کند و او را به شما بدبین کند و همین باعث از بین رفتن عزت شما شود. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

تیر ۲۶

یک فیلم کوتاه صامت با عنوان «یک دزدگیر» محصول ۱۹۱۴ پس از گذشت ۹۶ سال با بازی «چارلی چاپلین» کشف شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «یک دزدگیر» یک اثر صامت سینمایی با مدت زمان ۱۰ دقیقه است و چاپلین نقش‌آفرینی کوتاه سه دقیقه‌ای در آن داشته است.
بنابراعلام ان بی سی واشنگتون، این فیلم مدتی پس از ساخت گم شد و تاکنون که توسط «پل گیروکی» تاریخ فیلم‌شناس خریداری و کشف شد، در هیچ مکانی به روی پرده نرفته است.
بنابراین گزارش، «گیروکی» این فیلم را در یک فروش آثار آنتیک درمیشیگان خریداری کرده است. پل گیروکی عضوی از یک گروه خاص هنری است که با عنوان «مافیای کمدی صامت» شناخته می‌شوند. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin