کل مطالب سایت
همین الان کمک کنید

آرشیو مطالب در دسته بندی ‘سریال’

عکس بازیگران سریال مهمانان ویژه

به کارگردانی جواد رضویان و تهیه کنندگی سعید اردکانی در گروه فیلم وسریال تهیه و تولید شده است ، به زودی از شبکه تهران پخش می شود. این مجموعه در ۱۴ قسمت ۴۰ دقیقه ای آماده شده است و علیرضا خمسه ، رضا بابک ، امیرحسین صدیق ، افشین سنگ چاپ از جمله بازیگران این سریال هستند.

Mehman%20Vije ariapix.net 01 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

 

سریال میهمانان ویژه

Mehman%20Vije ariapix.net 02 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

Mehman%20Vije ariapix.net 03 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

Mehman%20Vije ariapix.net 04 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

Mehman%20Vije ariapix.net 05 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

Mehman%20Vije ariapix.net 06 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

تصاویر و عکس های سریال میهمانان ویژه

Mehman%20Vije ariapix.net 07 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

جواد رضویان,عکس جدید جواد رضویان ۹۱

Mehman%20Vije ariapix.net 08 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

Mehman%20Vije ariapix.net 09 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

Mehman%20Vije ariapix.net 10 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

Mehman%20Vije ariapix.net 12 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

Mehman%20Vije ariapix.net 11 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

Mehman%20Vije ariapix.net 13 عکسهای سریال مهمانان ویژه با حضور جواد رضویان

 

 

منبع :

funkade.net

سوتی های سریال وضعیت سفید

سوتی سریال های جدید ایرانی

 عکس سوتی سریال های جدید ایرانی

کاراکتر رضا در یکی از قسمت‌های پیشین سریال که اعضای خانواده، کاراکتر امیر را قال گذاشته و او را به ملاقات داماد خانواده (با بازی سیدجواد هاشمی) نبرده بودند برای توصیف این اتفاق از واژه…..

سهل‌انگاری سریال‌ساز‌ها در یک نگاه
به‌عنوان یک اصل کلی هر مجموعه داستانی تلویزیون که به فضای واقعی تعلق داشته و در قالب ژانرهای فانتزی و تخیلی ساخته نشده باشد لزوماً باید به یکسری قواعد و مقررات زمانی و مکانی پایبند باشد تا باورپذیر و دور از تحریف تاریخ به‌نظر بیاید؛ اصلی که نقض آن در ۳مجموعه اخیر تلویزیون بیشتر از مجموعه‌های گذشته این رسانه به چشم می‌آید:

«از یاد رفته» به کارگردانی فریدون حسن‌پور
در قسمت‌های اولیه این مجموعه کاراکتر مرتضی (با بازی عمار آقایی) به همراه دوستان دانشجویش در آپارتمانی زندگی می‌کنند که آیفون تصویری دارد و این بدان مفهوم است که مقطع زمانی سریال در آن قسمت‌ها باید بعد از سال ۱۳۷۵ باشد که برای نخستین بار این پدیده مدرن به خانه‌ها راه یافت و جایگزین آیفون‌های قدیمی شد و البته چند سالی هم طول کشید تا همه‌گیر شود اما با ادامه مجموعه، داستان به بیست و چند سال بعد که مقارن با زمان حاضر (سال ۱۳۹۰ شمسی) است، می‌رسد درحالی‌که اگر زمان پایان سریال را زمان حاضر بدانیم که طبق منطق داستان اینچنین بود در آن‌صورت با بازگشت به حدود ۲۵سال قبل، به سال ۱۳۶۵ می‌رسیم که نه آیفون تصویری در کار بود، نه به خاطر شرایط جنگی کشور اتومبیل اُپِل (اتومبیل متعلق به کاراکتر مینا) به کشور وارد شده و در دسترس عموم بود و نه رستوران‌های فست‌فود با سبک و سیاق امروزی و پیشخدمت‌های ملبس به لباس فرم (رستوران پدر کاراکتر مازیار) باب شده بودند. نکته تعجب‌آور ماجرا اینجاست که حسن‌پور به واسطه سن و سالش خود همه این تغییرات اجتماعی را به چشم دیده و حالا در مجموعه‌اش چنین اشتباهاتی را مرتکب ‌شده است. ادامه مطلب »

سریال دستان سبز با حضور محسن افشانی

۷۰درصد از تدوین مجموعه تلویزیونی “دستان سبز” به کارگردانی “قدرت الله صلح میرزایی”به پایان رسیده است

این مجموعه به مشکلات و مسائلی که پیش روی افراد نابغه و خانواده‌های آنهاست می‌پردازد و داستان اصلی آن درباره یک نابغه ریاضی است ،پویا جوان نخبه والمپیادی که به سبب مسایلی که اتفاق می افتد دچار بحران خانوادگی شده و با تاثیر از شخصیتهای اطراف خود و با کمک خانواده ومعلم پرورشی مدرسه وهمکلاسیهای خود در مسیر رسیدن به نقطه اوج المپیاد جهانی با مسائل تلخ و شیرین بسیاری مواجه میگردد. ادامه مطلب »

سریال پنج کیلومتر تا بهشت

علیرضا افخمی یکی از شناخته‌شده‌ترین کارگردانان حوزه سریال‌های تلویزیونی برای ماه رمضان امسال داستانی کاملا جدی را دستمایه کار خودش قرار داده است.

 این سریال «۵ کیلومتر تا بهشت» نام دارد و در آن بازیگران مطرح سینما و تلویزیون از جمله داریوش فرهنگ، مهدی سلوکی، شبنم قلی‌خانی، شهرام قائدی، رضا توکلی، شهنام شهابی، پردیس افکاری و نفیسه روشن به ایفای نقش پرداخته‌‌اند.

سریال رودخانه ماه – پایان رویا

مجموعه رودخانه ماه- پایان رویا Moon river: the return of iljimae/محصول کره-سال ۲۰۰۹

زمان پخش: از شنبه ۱۱/۴/۹۰ هر روز به جز پنجشنبه و جمعه ۱۹:۰۰

تکرار پخش:روز بعد۱۱:۰۰

حکایت از مردی جنگجو و البته با قلبی رئوف و مهربان دارد. ایجیما به مانند زورو مردی عدالتخواه و جنگجوست که به حمایت از مردم سطح پایین جامعه می شتابد. او که در کودکی از خانواده رها شده توسط یه زن و شوهر چینی بزرگ می شه و به کره برگردونده می شه ادامه مطلب »

سریال کلاه پهلوی به زودی آغاز می شود

اختصاصی فارس سینما-با پایان فیلمبرداری بخش فرانسه کلاه پهلوی و بازگشت عوامل این سریال به ایران ,به زودی تدوسن نهایی سریال آغاز خواهد شد.
عوامل و بازیگران سریال «کلاه پهلوی» که برای فیلمبرداری صحنه‌های پایانی این سریال به فرانسه رفته بودند، با پایان فیلمبرداری، هفته‌ی گذشته بدون حضور ضیاء‌الدین دری به ایران بازگشتند.«کلاه پهلوی» پس از «کیف انگلیسی»، دومین سریال تاریخی ضیاء‌الدین دری است که به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان برای پخش از شبکه‌ی اول سیما در خرداد‌ماه ۸۹ تولید می‌شود. این سریال قرار است پس از «مختارنامه» روی آنتن برود.«کلاه پهلوی» داستان جوانی به‌نام فرخ است که پس از ادامه‌ی تحصیل در فرانسه به ایران می‌آید ادامه مطلب »

مجموعه «تبریز در مه»

وقتی تاریخ معلمی می‌کند
بازگشت به گذشته و قدم زدن در تاریخ را می‌توان یکی از دغدغه‌ها و شاید هم وسوسه‌هایی دانست که همه انسان‌ها دارند.
این که در گذشته چه اتفاق‌هایی رخ داده برای همه ما جذاب است و حس کنجکاوی‌مان را برمی‌انگیزد.
یکی از هنرمندانی که همیشه دغدغه تاریخ و انسان‌های گذشته را داشته است، محمدرضا ورزی است که تا به حال آثار مختلفی را در این زمینه از او شاهد بوده‌ایم؛ مانند عمارت فرنگی، پدرخوانده، سال‌های مشروطه و …. ورزی در رشته تاریخ تحصیل کرده است و همواره این رشته را به عنوان یک محقق دنبال می‌کند. او بتازگی ساخت مجموعه تاریخی «تبریز در مه» را به اتمام رسانده است. به بهانه ساخت آخرین اثر ورزی با او، بازیگران اصلی و تهیه‌کننده مجموعه هم صحبت شدیم. ادامه مطلب »

سریال نوروزی ” توطئه فامیلی “

به گزارش خبرهای رسیده مراحل فنی مجموعه تلویزیونی توطئه فامیلی ویژه نوروز به زودی به پایان خواهد رسید و برای پخش آماده می شود.
رامبد جوان در یک مصاحبه در مورد اینکه این سریال از کدام شبکه پخش خواهد شد و آیا شاهد یک سریال طنز خواهیم بود ,گفت:فعلا اینطور که مشخص شده سریال توطئه فامیلی از شبکه اول سیما پخش خواهد شد و فکر نکنم تغییرات داده شود ,سریال نه طنز هستش و نه اجتماعی ولی مطمئن هستم که یکی از سریال های موفق در ایام نوروز خواهد بود.
در این سریال بازیگرانی همچون:امیر جعفری,سحر دولتشاهی,آناهیتا همتی,مریم امیر جلالی و…. به ایفای نقش پرداخته اند. ادامه مطلب »

شکایت از عوامل سریال قهوه تلخ

پرونده شکایت از عوامل سریال قهوه تلخ با وجود رضایت کتبی یزدان میرزادگی هنوز باز است و این نویسنده قصد دارد تا در صورت عملی نشدن تعهدات عوامل سریال قهوه تلخ، دوباره از مدیری، ژوله و الوند شکایت کند.

 
درحالی که عوامل سریال قهوه تلخ درصدد شکستن رکورد فروش سریال نود قسمتی خود هستند، فردی مدعی شده که مهران مدیری، خشایار الوند و امیر مهدی ژوله از نام و مضمون کلی فیلمنامه وی به نام خودشان استفاده کرده‌اند. ادامه مطلب »

قسمت هفدهم مختارنامه

وهب یکی از شهدای کربلا است که در این سریال در کنار داستان «زهیر بن قین» در مختارنامه مورد توجه کارگردان سریال قرار گرفته است. او جنگجوی قابلی بوده و در جنگ سواره هیچ کس حریفش نبوده است. او با نیزه می جنگیده و اشقیاء برای اینکه کار او را یکسره کنند، پاهای اسبش را قطع می کنند و بعد از سقوط او از روی اسب، او با شمشیر و خنجر به جنگ خود ادامه می دهد تا در نهایت شهید می شود. پس از آن هم اشقیاء جنازه او را بر صلیب می کشند.

 
مخاطبان سریال مختارنامه جمعه این هفته با پخش قسمت هفدهم این سریال تلویزیونی دوباره به «کربلا» می روند. ادامه مطلب »

سریالهای قهوه تلخ و تبریز مه آلود در نیاوران

نیاوران نام یکی از مناطق شمالی تهران است که در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد. این منطقه از غرب با دربند، از جنوب با فرمانیه و از شرق با دارآباد هم‌مرز است.
  به گزارش دمساز  خیابان نیاوران که در حال حاضر به نام خیابان شهید باهنر شناخته می‌شود، بزرگترین خیابان اصلی این محله است که میدان شهید باهنر (نیاوران) را به میدان قدس متصل می‌کند.

مجموعه‌هایی چون کاخ نیاوران، پارک نیاوران، شهر کتاب نیاوران و فرهنگسرای نیاوران که در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده است، همچنین تکیه نیاوارن که از قدیمی‌ترین و مشهورترین تکیه‌های تهران است، در این منطقه واقع شده‌اند. ادامه مطلب »

سریال امروز و فردا

فارس سینما-به گزارش خبرهای رسیده,تصویر برداری سریال امروز و فردا به کارگردانی حسین قناعت ادامه دارد و تدوین همزمان سریال نیز آغاز شده است.
این سریال در ۶۰ قسمت ۲۵ دقیقه ای برای پخش از شبکه دوم سیما آماده می شود.
داستان این سریال در مورد یک خانواده معمولی می باشد که خیلی زود اتفاقات عجیبی در زندگی آنها رخ می دهد.
در این سریال بازیگرانی همچون:فاطمه گودرزی، رضا فیاضی، احمد علامه دهر، پویا گنجی، محمد جواد جعفرپور و دریا مرادی دشت به ایفای نقش پرداخته اند. ادامه مطلب »

عکسهای مراسم قرعه کشی سریال قهوه تلخ + حاشیه ها

این مراسم با اجرای برزو ارجمند و با خواندن شعری فولکلوریک آغاز شد.
مهران مدیری، با استقبال و تشویق حاضرین از میان مردم به روی صحنه آمد و در سخنانی کوتاه گفت: از همه عوامل این گروه تشکر می کنم که همه از افراد درجه یک حرفه خود هستند و به ویژه از برادران آقا گلیان که همیشه حامی من در این ۱۰ سال همکاری بودند.
مدیری ضمن تشکر از اداره مبارزه با قاچاق و پلیس امنیت ارشاد افزود: از همه می خواهم دعا کنید تا همه چیز به خوبی پیش برود.
در پایان این مراسم، قرعه کشی اولین آپارتمان پروژه “قهوه تلخ” انجام شد و یک دستگاه آپارتمان دوخوابه واقع در بلوار فردوس با تمامی امکانات به یک جوان ۲۱ساله جهرمی رسید که مهران مدیری همان لحظه با وی تماس گرفت و شخصا جایزه را به او اطلاع داد و به او تبریک گفت. ادامه مطلب »

سریال قصه های رودخانه سیا کیا

یکی از سریال‌هایی که به نظر می‌رسد باید پس از بیش از ۱۰ سال بالاخره به نمایش درآید، «قصه‌های رودخانه سیا کیا» به کارگردانی کمال تبریزی است. تبریزی از تقریبا یک دهه قبل…

 در یکی دو سال اخیر بسیاری از فیلم‌ها وسریال‌ها که سال‌های بسیاری توقیف بودند امکان نمایش پیدا کردند؛ از فیلم «به رنگ ارغوان» و «تسویه حساب» و «عصر جمعه» گرفته تا سریال «خون‌بها» که پس از چهار سال به تازگی به نمایش در آمده است. ادامه مطلب »

سری جدید «قهوه تلخ» کی می‌آید؟

مجموعه‌ جدید «قهوه تلخ» تا پایان ماه محرم توزیع نخواهد شد.

به گزارش ایسنا، تاکنون ۱۰ مجموعه ـ شامل ۳۰ قسمت ـ از سریال «قهوه تلخ» عرضه شده است و سری یازدهم از این سریال ـ شامل قسمت‌های ۳۱، ۳۲ و ۳۳ ـ پس از محرم توزیع می‌شود.

تصویربرداری سریال «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری همچنان در لوکیشن اصلی این سریال واقع در خیابان فرشته ادامه دارد.

***

اما آنچه در ادامه می‌خوانید روایت خبرنگار ایسنا از پشت صحنه‌ی سریال «قهوه تلخ» است که به تصویربرداری قسمت‌های اولیه‌ی این سریال در مهر ماه مربوط می‌شود. ادامه مطلب »

مصعب با زنان مختار چه کرد؟

به گزارش مشرق، پـس از آنکه اکثر بزرگان کوفه در بصره به مصعب برادر عبدالله زبیر که از طرف او استاندار بصره بود پیوستند و همه در آنجا گرد آمدند با شور و مشورت یکدیگر بنا گذاشتند تا مصعب را علیه مختار تحریک کنند.
شبث بن ربعـى سوار استرى شد، دم قاطر را برید و گوشش را چاک زد و صدا را به واغوثاه بلند کرد و جلو خانه مصعب آمد، دربان مصعب را گفت شخصى با چنین وضعى جلو در آمـده و اجازه مـى خـواهد، مصعب گفت : این عمل جز از شبث از کسى سر نمى زند، شبث وارد شد، پشت سرش رجال کوفه وارد شدند و او را تحریک مى کردند که بر مختار حمله کند و کوفه را متصرف گردد. مصعب پاسخ نمى داد تا اینکه محمد بن اشعث بن قیس وارد شد، مـصعـب او را در کنار خـود نشانید و احتـرام شایانى نمود، او نیز تقاضاى کوفیان را درخواست کرد. ادامه مطلب »

برنده آپارتمان قهوه تلخ به گریه افتاد

مراسم قرعه کشی نخستین آپارتمان «قهوه تلخ» با حضور کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگران این سریال و نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،نماینده دادستان و دبیر کل اداره‌ی مبارزه با قاچاق محصولات فرهنگی عصر امروز در لوکیشن «کاخ جهانگیر شاه» محل تصویربرداری این سریال برگزار و یک دانشجوی ۲۱ ساله برنده این قرعه‌کشی شد.

به گزارش ایسنا؛ مهران مدیری با ابراز امیدواری نسبت به این که سریال «قهوه تلخ» به سلامت به پایان برسد از تمام کسانی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با این پروژه همکاری داشتند تشکر کرد. ادامه مطلب »

عکسهای سریال توطئه فامیلی

ادامه مطلب »

سری یازدهم قهوه تلخ (قسمت‌های ۳۱، ۳۲ و ۳۳)

توزیع قسمت‌های جدید سریال «قهوه تلخ» که به دلیل فرا رسیدن ایام محرم متوقف شده است، از پانزدهم ماه محرم در شبکه‌ نمایش خانگی آغاز می‌شود.  تاکنون ۱۰ مجموعه (۳۰ قسمت) از سریال « قهوه تلخ» پخش شده است و سری یازدهم این مجموعه (شامل قسمت‌های ۳۱، ۳۲ و ۳۳) نیز پس از پانزدهم ماه محرم توزیع می‌شود.

  به گزارش دمساز توزیع فصل اول (۱۲ قسمت) از سریال « قلب یخی»، دیگر سریال شبکه نمایش خانگی به پایان رسیده است و فصل دوم آن در مرحله پیش‌ تولید قرار دارد.

« قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری و تهیه‌کنندگی مجید و حمید آقاگلیان در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود، این مجموعه به نویسندگی خشایار الوند و امیرمهدی ژوله است و مهران مدیری، سیامک انصاری، محمدرضا هدایتی، سحر جعفری جوزانی، سحر ذکریا و … در آن بازی می‌کنند. ادامه مطلب »

هزینه ساخت سریال مختارنامه!

همایش “قیام تا قیام” با هدف نقد و بررسی سریال “مختارنامه” در دانشگاه صنعتی همدان برگزار شد. رضا استادی مدیر روابط عمومی “مختارنامه” درباره‌ مباحث و انتقادهای مطرح شده درباره‌ نشان دادن چهره‌ حضرت ابوالفضل (ع) در سریال “مختارنامه”، بیان کرد: این موضوع در سریال “مختارنامه” به یک بخش خاص و کوتاه محدود است. داود میرباقری همیشه از پرداختن مستقیم به واقعه کربلا پرهیز داشت. استدلال او هم این بود که وقتی نمی‌توان چهره افراد حاضر در یک واقعه را نشان داد، پرداختن به موضوعی مهم با این ابعاد و به این شکل باعث ابتر ماندن موضوع می‌شود و بهتر است از منظر افراد حاضر در ماجرا که محدودیتی برای به تصویر کشیدن چهره آنها وجود ندارد، برای روایت این واقعه استفاده کرد.

وی ادامه داد: سازندگان سریال برای اینکه قصد داشتند تصویر فتوحی دیده نشود، در زمان بازدید سید عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما از پشت صحنه “مختارنامه” و حضور خبرنگاران و عکاسان، کلاه و عینک دودی به چهره فتوحی زدند تا صورت او دیده نشود اما از هفته‌های قبل با انتشار تصویری که در پشت صحنه مختارنامه و از چهره بدون گریم این بازیگر و با دوربین موبایل گرفته شده بود، این شائبه ایجاد شد که کاوه فتوحی بازیگری است که در سینما و تلویزیون نقش‌های مختلفی ایفا کرده و حالا برای ایفای نقش حضرت اباالفضل در کار حضور یافته، حال آنکه چنین نبود. ادامه مطلب »