Jan 05

عاشق هم شده بودیم. هر دو خانواده برای تفریح به شمال رفته بودیم و من در ساحل داریوش را دیدم. پسر خیلی خوبی بود. در آن چند روز مفصل با هم صحبت کردیم و وقتی به تهران آمدیم قرار ازدواج گذاشتیم…

اینجا دادگاه خانواده است. حتی حاضریم بابتش قسم بخوریم. اینجا همه برای طلاق آمدهاند و زنها مهریهشان را می خواهند. البته شلوار هیچ مردی دو تا نشده و هوو، مادر شوهر بدجنس و مادر زن فضول خبری نیست. اینها دیگر از مد افتاده و بهانه ها امروزیتر شده. مارمولک، ژل مو، یک کیلو خیار و …

خرید را فراموش نکن
برای اینکه کارتان به طلاق و دادگاه کشیده نشود توصیه میکنیم همین الان بدون فوت وقت از میوه فروشی خانهتان یک گونی خیار قلمی بخرید و بعد سری هم به خشکبار فروشی بزنید و هر چه دارد و ندارد بار کنید و به خانهتان ببرید. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

Apr 10

سینمای ما- قرار است فيلم مستند زندگي علي كريمي توسط علي كلانتري ساخته شود.كلانتري كه جزو بهترين مستند‌سازهاي ايران است تا‌كنون 17 فيلم مستند ر ا كار كرده است. كلانتري كه برنده جايزه بهترين كارگرداني و تدوين جشنواره كيش در سال 86 شده، جايزه بهترين كارگرداني آلترناتيو بارسلونا، اوباگن فرانسه، جشنواره فيلم ياماگاتاي ژاپن و…را گرفته است .

كريمي تنها ستاره‌اي است كه هرگز هو نشده ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin

Jan 08

 جشنواره بين‌المللي فيلم كن در حالي شصت‌ودومين دوره خود را سپري مي‌كند كه از بين همه نامزد‌هايي كه سينماي ايران براي ارائه به كن درنظر گرفته بود، هيچ فيلمي در اين دوره پذيرفته نشده اما كن يك فيلم بدون مجوز ساخته «بهمن قبادي» را به عنوان «نماينده ايران» در بخش «نوعي نگاه»‌ انتخاب كرده است.

در حالي كه فيلم «كسي از گربه‌هاي ايراني خبر نداره؟» ساخته «بهمن قبادي» بدون پروانه ساخت و نمايش و در سكوت خبري ساخته شده، به عنوان نماينده ايران در بخش «نوعي نگاه» جشنواره شركت دارد.
اين در حالي است كه سينماي ايران امسال 6 فيلم را براي ارائه به كن درنظر گرفته بود كه ظاهرا هيچ‌كدام از آنها مورد پذيرش اين جشنواره اروپايي قرار نگرفته است و حال بايد ديد واكنش مسئولان بخش بين‌الملل بنياد سينمايي فارابي به اين قضيه چگونه خواهد بود. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin \\ tags: , , ,

Oct 20

 

شيلا خداداد به‌زودي كارگرداني يك مستند 33 قسمتي را درباره زندگي ايرانيان خارج از كشور و هم‌نسلان خودش آغاز خواهد كرد. خداداد گفت: به‌زودي كارگرداني يك مستند 33 قسمتي را درباره زندگي ايرانيان خارج از كشور و هم‌نسلان خودم، آغاز خواهم كرد.
وي افزود: اين كار در شبكه جام جم توليد مي‌شود و ظرف پنج ماهي كه براي توليد آن برنامه‌ريزي شده، قصد دارم برپايي شب يلدا و عيد نوروز را در آمريكا به تصوير بكشم. ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin \\ tags: , , , ,

Sep 05

تهیه كننده ایرانی پروژه مستند «محمود احمدی‌نژاد»، از ارائه پیشنهاد جدید «الیور استون» برای سفر به ایران و ساخت این مستند خبر داد.«محمدرضا اسلاملو» با اعلام این مطلب افزود: بعد از این كه در سال گذشته مقدمات حضور الیور استون در ایران و ساخت مستندی در مورد رئیس جمهور كشورمان فراهم نشد، خانم میشله نیلكسون تهیه كننده آمریكایی این مستند از ارائه پیشنهاد جدید این كارگردان خبر داده است.


وی افزود: ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin \\ tags: , , , , , ,

Sep 01

فیلم مستند جمشید مشایخی با موضوع بررسی زندگی و کارنامه حرفه‌ای این بازیگر شناخته شده به کارگردانی امیرمهرتاش مهدوی وارد شبکه نمایش خانگی شد، دراین مستند که محصول سال 86 است، چهره‌های سینمایی و هنری درباره سوابق و جایگاه جمشید مشایخی در سینما و تئاتر ایران صحبت کرده‌اند. عزت‌الله انتظامی، حمید سمندریان، علی نصیریان، محمدعلی کشاورز، جعفر والی و مرتضی احمدی از بازیگران همنسل مشایخی در تئاتر در این مستند از خاطرات مشترکشان با این بازیگر و ویژگی‌های اخلاقی و حرفه‌ای او گفته‌اند.

ادامه مطلب …»

نوشته ای از admin \\ tags: , , , , , , , ,